1 komentārs
Draugiem.lv top profila verifikācijas iespēja ar eID karti
FOTO: LETA

Sociālais tīkls Draugiem.lv kopā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un citiem partneriem veido sociālo tīklu verifikācijas risinājumu, kurā lietotājs pats var veikt sava profila verifikāciju jeb savas personības īstenuma apstiprinājumu ar elektronisko identifikācijas (eID) karti, informē kampaņas Valsts ir internetā pārstāvji.

Kā vēsta kampaņas organizatori, šomēnes sākta risinājuma testēšana vietnē draugiem.lv/verifikācija, kuru izmēģināt tiek aicināti tie Draugiem.lv lietotāji, kuriem ir eID karte ar aktivizētu e-parakstu un kuri lieto Windows operētājsistēmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pēc 20. jūlija sāksim testēt arī Mac un Linux operētājsistēmu versijas,” stāsta Draugiem.lv pārstāvis Jānis Palkavnieks. “Pēc testa perioda noslēgšanās un nepieciešamo uzlabojumu veikšanas risinājuma oficiālā atklāšana plānota vasaras beigās.”

Apstiprinot jeb verificējot sava profila īstumu, Draugiem.lv oficiāli apliecina savu identitāti sociālajā tīklā. Līdz ar verifikāciju iegūtā zaļā ikona pie profila garantē, ka personas vārds un uzvārds ir tāds pats kā eID kartē. Tā Draugiem.lv lietotāji palīdz veidot drošu un atklātu komunikāciju interneta vidē bez viltus profiliem. Turklāt, veicot sagatavošanos profila verifikācijai, dators tiek sagatavots arī turpmākai e-pakalpojumu un e-paraksta lietošanai.

“Mēs aicinām izmēģināt profilu verifikāciju visus Draugiem.lv lietotājus, kam ir eID karte ar aktivizētu parakstu,” aicina Palkavnieks. “Mēs vienmēr esam lepojušies ar cilvēkiem, kuri neslēpjas aiz svešiem vārdiem un bildēm un nav anonīmi interneta komentētāji.”

TOP komentāri

  • Cilvēks
    0 0 0

    Cilvēks

    Un pēc tam šitā eID padarīšana kļūs obligāta, jo ja nav eID - neesi īsts? Stulbums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl