5 komentāri

Sociālā tīkla Facebook izveidotājs Marks Cukerbergs paziņojis – Facebook jāveic uzlabojumi, lai varētu identificēt naida kurināšanu pret bēgļiem, vēsta BBC.

Cukerbergs paudis, ka bēgļi ir sabiedrības grupa, kurus nepieciešams aizstāvēt pret naidīgu izrunāšanos sociālajā tīklā. Ar šādu viedokli viņš nācis klajā Berlīnē sabiedriskā pasākumā, kurā piedalījās apmēram tūkstoš cilvēku.

“Facebook nav vietas šāda veida saturam. Iedziļināšanās Vācijas kultūrā likusi mums nonākt tieši pie šāda secinājuma,” sacīja Cukerbergs.

Ņemot vērā Vācijas vēsturi un nacisma pastāvēšanu šajā valstī, vācieši tagad ļoti sargās aizskart minoritātes. Līdz ar to arī Facebook saņēmis pārmetumus, ka sociālajā tīklā diezgan brīvi parādās naidīgi izteikumi pret bēgļiem. Līdz ar to Vācijas atbildīgās amatpersonas gatavas strādāt ar tādām platformām kā Facebook, Twitter un Google, lai novērstu neiecietību pret bēgļiem.

Sīrijas konflikts ir lielākā humānā krīze kopš Otrā pasaules kara. Lai runā fakti!

Pēc nepilnām trim nedēļām būs apritējuši jau pieci gadi kopš dienas, kas tiek uzskatīta par Sīrijas konflikta sākumu. Pa šo laiku valsts teju sagrauta gan ekonomiski, gan politiski.

Gandrīz piecus gadus ilgajā konfliktā bojā gājuši vairāk nekā 250 tūkstoši cilvēku.

Bēgot no kara posta, dzimteni pametuši apmēram 4,7 miljoni iedzīvotāju. Lielākā daļa devušies uz Sīrijas kaimiņvalstīm – Turciju, Libānu un Jordāniju.

Klaigāšana, dzīvā ķēde un gari monologi – pie Brīvības pieminekļa pulcējas gan bēgļu atbalstītāji, gan nīdēji

Sestdien, 27. februārī, Rīgā notika bēgļu atbalstam veltīts gājiens, kurā pulcējās vairāki desmiti aktīvistu. Lai gan sanākušie bija miermīlīgi noskaņoti un bruņojušies vien ar košiem plakātiem, viņus visādi centās provocēt antiglobālisti, pat veidojot dzīvo ķēdi gājiena bloķēšanai. Paredzot sadursmes, bija mobilizēti iespaidīgi policijas spēki.

Foto:

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • Facebook facist
  0 0 0

  Facebook facist

  Facebook ever heard of freedom of speech, the basic of democracy?
 • Homērs Simpsons
  0 0 0

  Homērs Simpsons

  Vai latvijas valdiba ari atrodas cukerberga paklautiba ??
 • bēdīgi
  0 0 0

  bēdīgi

  Pēc šitā kļūst skaidrs, KO AIZSTĀVĒS policija. Ne jau nu pamatiedzīvotājus, bet gan izvarotājus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl