Covid-19 izplatības laikā aicina aktīvāk izmantot e-pakalpojumus

0 Komentāru

Sākusies akcija ar nosaukumu “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”. Tajā uzsvērts, ka dažādu e-pakalpojumu lietošana ir īpaši svarīga šajā pandēmijas laikā.

Turpmākajās nedēļās iedzīvotāji tiks mudināti aktīvāk pieteikt un izmantot valsts un pašvaldību iestāžu elektroniskos pakalpojumus. Šādu aicinājumu atbalsta arī Slimību profilakses un kontroles centrs, akcentējot, – jo mazāk fizisku kontaktu šobrīd, jo mazāka Covid-19 vīrusa izplatības iespējamība.

Lasi vēl: Rupjības, agresija un pat draudi ar ieroci – Covid-19 pacienti un tuvinieki izgāž savas negācijas uz mediķiem

“Katru dienu, kad mēs satiekam cilvēkus, kas nav mūsu ģimenes locekļi, kas nav mūsu darba kolektīvs, katru reizi mēs palielinām risku satikt kādu, kurš ir Covid-19 pozitīvs. Tātad, katra reize, kad mēs varam nedoties uz kādu iestādi, saņemt kādu dokumentu vai kaut ko parakstīt, katra reize ir ieguvums,” saka SPKC Infekcijas slimību uzraudzības un imunizācijas nodaļas vadītāja Elīna Dimiņa.

Akcijas laikā paredzēti tiešsaistes semināri, kuros stāstīs un rādīs dažādus digitālos risinājumus, ko piedāvā valsts un pašvaldību iestādes. Semināri būs skatāmi vietnē “Manalatvija.lv” un vietnes “Latvija.lv” “Facebook” profilā.

0 Komentāru