Komentāri
Cilvēki drūzmējas rindā pie veikala, lai tiktu pie jaunām Xbox videospēlēm
Foto: REUTERS/SCANPIX

Nakti rindā pie veikala durvīm pavada ne tikai uzticīgākie tehnoloģiju kompānijas Apple fani – tikpat aizrautīgi jaunākos produktus gaida arī videospēļu fani. Proti, kompānija Xbox iepazīstinājusi ar jaunākajām videospēlēm un uzlabojumiem.

Elektronisko izklaižu izstādē Microsoft’s Xbox vadītājs Fils Spensers iepazīstināja gan ar jaunāko spēļu plejādi, gan arī Xbox One spēļu konsoles jaunākajiem uzlabojumiem. ”Esmu gandarīts jūs iepazīstināt ar Xbox One savietojamības principu – spēles, kurās jūs esat ieguldījuši tik daudz laika un naudas, tagad varēs bez bažām atskaņot uz jauno Xbox konsoli,” sacīja F. Spensers.

Vienas no visgaidītākajām spēlēm bija Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider un Gears of War.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl