Briti valstī grib ieviest ”digitālos ministrus”

Komentāri
Briti valstī grib ieviest ”digitālos ministrus”
Foto: REUTERS/SCANPIX

Lielāko Lielbritānijas tehnoloģiju firmu pārstāvji aicinājuši valdību iecelt ”digitālos ministrus” katrā valdības departamentā.

Organizācijā ”TechUK”, kas prasa šādu jauninājumu valsts pārvaldē, ir apvienojušies aptuveni 850 tehnoloģiju kompāniju pārstāvji. Šāda aicinājuma mērķis ir panākt, ka ”Lielbritānija kļūst par digitālo prasmju centru”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzšinējie centieni Lielbritānijā ieviest speciālu vīzu, kas palīdzētu valstī attīstīt start-up kustību, piesaistot ārvalstu speciālistus, nav bijuši visai sekmīgi, atzina ”TechUK” pārstāvji. Jauni tehnoloģiju censoņi, kas vēlas darboties Lielbritānijā, sastopas ar birokrātiju, savukārt lielo kompāniju pārstāvji pauž, ka tehnoloģiju speciālistu migrācijas process ir pārāk laikietilpīgs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl