Briti ”selfijos” izskatās visneglītāk, secināts pētījumā

Komentāri
Briti ”selfijos” izskatās visneglītāk, secināts pētījumā
FOTO: LETA

Briti ”selfijos” jeb ar viedtālruni uzņemtajās pašbildēs izskatās visneglītāk. Turklāt tas nav apvainojums, bet gan zinātnieku pētījumos balstīta atziņa.

Selfiecity ir projekts, kura gaitā astoņi pētnieki apceļo piecas pasaules pilsētas, analizējot tur uzņemtās pašbildes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pētījums norisinās šādi – vienas nedēļas garumā tiek atlasītas visas sociālajā tīklā Instagram publicētās pašbildes, kuras veiktas piecu kvadrātkilometru rādiusā no muzeja, kurā pēc tam notiek šo pašu fotogrāfiju izstāde.

Piemēram, šobrīd projekts atrodas Londonā – no kritērijiem atbilstošajiem aptuveni 15 000 digitālo pašportretu tika atlasīti nedaudz vairāk par 600.

Tie izanalizēti un izstādīti muzejā, kur ikviens var iepazīties ar Londonā uzņemto “selfiju” tendencēm.

Secināts, ka Londonā cilvēki pašbildēs smaida visretāk un visbiežāk viņiem bildēs ir aizvērtas acis, savukārt ”spožākie” smaidi atrodami Bangkokā un Sanpaulu. Interesanti, kādi rezultāti būtu Rīgā?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl