Boston Dynamics suņa robots Spots kļuvis par YouTube sensāciju

Komentāri

ASV interneta giganta Google meitas uzņēmums Boston Dynamics radījis jaunu robotsuni Spotu, kurš vietnē YouTube jau kļuvis par sensāciju.

73 kilogramu smagais suņuks Spots savu ikdienu pavada kā jebkurš cits suns – viņš pārvietojas pa iekštelpām, iet ārā, kāpj pa kāpnēm un skrien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Četrkājainais robots darbojas ar elektrisko motoru, kas darbina virkni hidraulisko izpildmehānismu – motorus, kas atbild par mehāniskās sistēmas kustību kontroli.

Lai arī viņa svars pārsniedz 70 kilogramus, Spots tomēr ir vistievākais un visveiklākais no līdz šim izstrādātajiem kompānijas Boston Dynamics robotsuņiem. Iepriekšējie modeļi bija vairāk paredzēti smagu kravu pārnēsāšanai, tādēļ bija daudz druknāki.

Spots ir izveidots meklēšanas un glābšanas darbu vajadzībām.

Video YouTube ievietotajā video redzams, kā eksperimenta nolūkos Spotu mēģina pagrūst. Šāds eksperiments tika veikts, lai redzētu, kā robotā iebūvētie sensori palīdz tam pārvietoties un noturēt līdzsvaru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl