Boeing izgudro jaunu tehnoloģiju militāristiem

Komentāri

Lidaparātu ražotājs Boeing izgudrojis jaunu tehnoloģiju, kas paredzēta militārajām lidmašīnām, – aizsardzību no sprādzienu radītā trieciena.

Kompānija Boeing, kas jau līdz šim izstrādājusi un ieviesusi dažādas tehnoloģijas kara lidmašīnām, apkopojusi informāciju par to, ka karavīri nereti gūst smadzeņu traumas sprādziena radītā viļņa dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazināt sprādzienu radīto triecienu ir iespējams, izmantojot sakarsētu un jonizētu gaisu. Tagad Boeing eksperti izgudrojuši jaunu sensoru, kas nosaka sprādziena brīdi. Tā kā sprādziena triecienvilnis nāk ar nelielu nokavēšanos, īpašs ģenerators spēj uzkarsēt gaisu, kas trieciena vilni stipri nobremzē.

Kad šī tehnoloģija tiks ieviesta armijā, atkarīgs no piešķirtā finansējuma.

Skaties video un uzzini vairāk par Boeing izgudrojumu!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl