Bite taisnojas, kādēļ tai nācies paaugstināt tarifus

1 komentārs

Šonedēļ telekomunikāciju operators Bite nāca klajā ar paziņojumu par cenu celšanu, sadārdzinot visus tarifus par 87 eirocentiem. Operatora Bite vadība cenu celšanu skaidro ar nepieciešamību veikt investīcijas nākotnē.

Oksana Stankeviča, operatora Bite Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja:
Viesabonēšanas pakalpojumi, lai kādas pārmaiņas notika, noteikti tas nav pārsteigums. Un tam mēs bijām gatavi, un gatavi jau sen. Mēs visi zinām, ka par to diskusijas notiek diezgan ilgu laiku. Savukārt šis lēmums ir pilnīgi no tā neatkarīgs, ja viesabonēšana – tā ir šodienas situācija, mēs jau domājam par nākotni.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – neilgi pēc Eiropas Savienības regulas, kas ierobežo mobilo pakalpojumu viesabonēšanas maksu, telekomunikāciju operators Bite paziņojis par tarifu paaugstināšanu.

Kompensācija par viesabonēšanas maksas ierobežošanu jaunajos tarifos neesot iekļauta.

Telekomunikācijas operators LMT apliecināja, ka tuvākajā laikā cenas neplāno celt. Savukārt Tele2 rūpīgi sekos situācijas attīstības gaitai.

Video

TOP komentāri

  • Aija Rudaša
    0 0 0

    Aija Rudaša

    Un kas tas par pakalpojumu " ES nedēļa", " ES mēnesis", " ES diena", kas patvaļīgi tiek pieslēgta abonentam atrodoties ārvalstīs? Atnāk tik no BITES SMS:" Tu esi veiksmīgi aktivizējis......" tādu un tādu pakalpojumu. Ja es neko neesmu aktivizējis, es to nevēlos utt., ko tas nozīmē? Un par to jau tiek attiecīga samaksa ieturēta. Tikai ne BITES mājaslapā, ne MANABITE.LV nav ne miņas par tādu pakalpojumu! Ne arī par to- cik kas maksā! Kad jautāju operatorei, kāpēc savā manabite.lv profilā neko neredzu par šādu abonēšanu, ne izmaksas utt., man atbildēja, ka tad jāsakatās pārskatā un pašam jārēķina līdzi izlietotās minūtes, sms, mg. Cik likumīga ir šāda pakalpojuma uzspiešana? Ko par to teiktu PTAC?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl