Bite negaidīti paaugstina tarifus!

5 komentāri
Bite negaidīti paaugstina tarifus!
FOTO: LETA

Trešdien, 25. maijā, telekomunikāciju operatora Bite valde nākusi klajā ar paziņojumu, ka no šā gada 1. jūlija visu tarifu plānu cenas tiks celtas par 0,87 eiro.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Freds Renčaks, komentējot situāciju, norāda, ka, lai sasniegtu uzņēmuma izvirzītos mērķus, sāk investēt jau tagad, tādēļ pārskata tarifu plānu cenas, pievienojot 0,87 eiro to ikmēneša maksai.

“Lai sagatavotos augošajām klientu vajadzībām, uzņēmums tīkla attīstībā līdz 2020. gadam plāno ieguldīt 45 miljonus eiro,” piebilda Renčaks.

Visiem klientiem ir izsūtītas vēstules par izmaiņām līgumā. Jaunais tarifs attieksies arī uz tiem klientiem, kuri līgumus slēguši pirms paziņojuma. Klienti, kas nevēlēsies apstiprināt izmaiņas, 30 dienu laikā varēs līgumu lauzt.

”Ja jūties sarūgtināts un vēlies aprunāties, satiekot mani klātienē, tad es Tevi gaidīšu Andalūzijas Sunī, Elizabetes ielā 83, Rīgā, 31. maijā, laika posmā no 14:00 līdz 18:00. Lai varam to izrunāt pie alus (vai kvasa) kausa, kā cilvēcīgā biznesā pieklājas. Ja izmaiņas Tevi pārāk nesatrauc, bet Tu tik un tā vēlies atnākt – arī tad es Tevi gaidīšu,” uzņēmuma mājaslapā aicina Renčaks.

5 komentāri