Bitcoin – virtuālā nauda un organizētās noziedzības aizsegs?

Reti kurš datorlietotājs nebūs dzirdējis par jaunu vīrusu, kas nošifrē visus failus. To atkodēšana ir par maksu, un ne jau eiro vai dolāros, bet virtuālās pasaules naudā – Bitcoin. Lai gan šo ”naudu” pasaulē pieņem ne viens vien uzņēmums, arī Latvijas airBaltic, tā ir nauda, kas nepatīk nevienai valdībai un bankai.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Niko
 • Mazliet nepareizi

  Mazliet nepareizi

  "tradicionālajai naudai raksturīgais segums zeltā"

  Mūsdienās naudai nav zelta seguma. T.i. tai vērtības ir vēl mazāk nekā bitcoin. Kamēr bitcoin daudzums ir ierobežots (jā, jā - patiešām - var saģenerēt tikai noteiktu bitcoin daudzumu) un lai tās saražotu ir jāpatērē darbs, tradicionālos papīrīšus, ko saucam par banknotēm, var drukāt neierobežotā daudzumā, kad vien sirds vēlas.
 • Clare

  Clare

  Hey, few months ago I invested in this project. First I didn't believe it would work out, so I started with 10$, but I already got my first cashout plus I can stay at home and spend time with my kids. This is so cool. https://goo.gl/ILRN0p
 • Laimigais
 • Armands

  Armands

  Protams ka nevienai bankai nepatīk virtuālā nauda. Jo viņas to nekontrolē un nevar piedzīt komisijas maksas. Nevar iesaldēt utt. Tā netiek aplikta ar nodokļiem un valsts tai nevar uztaisīt inflāciju . Lai uzzinātu šo visu tiešām sīkāk iesaku noskatīties filmu http://putlockers.ch/watch-bitcoin-the-end-of-money-as-we-know-it-online-free-putlocker.html
  Un kad darba devēji sāks norēķināties ar virtuālo naudu, sāksies pavisam jauns laikmets

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!