Bez maksas var pārbaudīt savu datoru pie datorologa

Komentāri

Bez maksas pārbaudīt datoru, novērst problēmas un saņemt konsultāciju vēl divas stundas var Latvijas Universitātes (LU) Matemātikas un informātikas institūtā.

Datorologu pakalpojumi ir pieejami ikvienam interesentam, kurš vēlas pārbaudīt, kādā stāvoklī ir viņa dators, un izārstēt to no vīrusiem, ja tādi tiek konstatēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus IT drošības speciālists arī konsultēs par to, kā pasargāt savus datus, privāto dzīvi un naudu e-vidē. Cilvēki, kas ieradušies pārbaudīt datorus, pārsvarā sūdzas par to lēno darbību un aizkavēto reakciju.

Biežākās datoru problēmas saistītas ar neatjaunotu programmatūru, vairākām antivīrusu programmām un vīrusiem vai nevajadzīgi lejupielādētiem programmu paplašinājumiem, kas palēnina datoru darbību.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl