Barselonā prezentēts jauns ”superdrošais” viedtālrunis BlackPhone 2

Komentāri
Barselonā prezentēts jauns ”superdrošais” viedtālrunis BlackPhone 2
Avots: BlackPhone

Kompānija Silent Circle Barselonā notiekošajā mobilo tehnoloģiju pasākumā (Mobile World Congress, MWC) prezentējusi jaunāko BlackPhone versiju – BlackPhone2, kas paredzēts tiem tehnoloģiju mīļiem, kam īpašā vērtē ir drošība.

Pēdējā laikā būtiski audzis to cilvēku skaits, kas izmanto privātās ierīces, lai piekļūtu arīdzan savu darbavietu tīkliem un datiem. Līdz ar to – jokiem ar drošību vairs nav vietas, prezentācijā norāda kompānijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Kamēr liela daļa ierīču tirgus dodas vienā virzienā – “selfiju” un ieliektu ekrānu virzienā –, mēs ejam citur un fokusējamies uz tām problēmām, kas skar drošību un privātumu,” prezentācijā pauda Maiks Dženks (Mike Janke), Silent Circle vadītājs.

Tāpat viņš meta izaicinājumu BlackBerry viedtālruņiem, norādot, ka BlackPhone drīzumā pārspēs BlackBerry, neņemot vērā to, ka BlackBerry vadība neglaimojoši izteikusies par Silent Circle produktu. Proti, BlackBerry par mulsinošu uzskata BlackPhone nosaukumu, taču Silent Circle vadība pauž, ka BlackBerry nav juridiska pamatojuma sūdzībām un ir gatava paņemt kumosu no BlackBerry  tirgus.

Jauno, ”superdrošo” viedtālruni darbina 64 bitu Qualcomm astoņu kodolu procesors. Iekārtas operētājsistēma – PrivatOS faktiski ir pārveidota un datu drošības ziņā uzlabota Android operētājsistēma. Jaunajai ierīcei ir 3 Gigabaitu (GB) operatīvā atmiņa. BlackPhone izmanto 3060mAh bateriju, kuru iespējams izņemt laukā no ierīces korpusa.

Avots: BlackPhone

Avots: BlackPhone

BlackPhone 2 pārdošanā nonāks šovasar, un tā cena noteikta 629 ASV dolāru apmērā.

Tāpat kompānija nākusi klajā arī ar planšetdatoru BlackPhone+. Tas pie pircējiem varētu nonākt šā gada rudenī.

Avots: BlackPhone

Avots: BlackPhone

Lasi vēl