Komentāri
Aviokompānijas aizliedz lidojumos pārvadāt “eksplozīvo” Samsung Galaxy Note 7
AFP/LETA

Dienvidkorejas elektronikas tehnoloģiju gigants Samsung piedzīvo ievērojamus zaudējumus. Vairākas Eiropas aviokompānijas seko ASV piemēram, – proti, ASV lidsabiedrības ir paziņojušas, ka aizliedz lidmašīnās pārvadāt Samsung atsaukto viedtālruņu modeli Galaxy Note 7.

ASV aviokompāniju piemēram sekojušas Vācijas aviokompānijas Air Berlin un Lufthansa. Tāpat šādu aizliegumu izdevušas Austrālijas un Singapūras aviokompānijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasažieriem būs aizliegts pārvadāt Galaxy Note 7 personīgi, rokas bagāžā vai reģistrētajā bagāžā. Par to pārvadāšanu draudēs naudassods un viedtālruņa konfiskācija.

Ārvalstu mediji ziņo, ka šo aizliegumu dēļ tūkstošiem viedtālruņu īpašnieki saskārušies ar lielām neērtībām un vērušies pie kompānijas pēc kompensācijām.

Samsung, kas šos tālruņus sāka pārdot 19. augustā, pēc ziņām par to akumulatoru eksplozijas un aizdegšanās gadījumiem, kuru dēļ daudzi cilvēki guvuši ievainojumus – ir atsaukusi visas ierīces un pārtraukusi to ražošanu. Vēl nav zināms, cik daudz patērētāju joprojām turpina lietot šos viedtālruņus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl