Komentāri
Aviokompānijas aizliedz lidojumos pārvadāt “eksplozīvo” Samsung Galaxy Note 7
AFP/LETA

Dienvidkorejas elektronikas tehnoloģiju gigants Samsung piedzīvo ievērojamus zaudējumus. Vairākas Eiropas aviokompānijas seko ASV piemēram, – proti, ASV lidsabiedrības ir paziņojušas, ka aizliedz lidmašīnās pārvadāt Samsung atsaukto viedtālruņu modeli Galaxy Note 7.

ASV aviokompāniju piemēram sekojušas Vācijas aviokompānijas Air Berlin un Lufthansa. Tāpat šādu aizliegumu izdevušas Austrālijas un Singapūras aviokompānijas.

Pasažieriem būs aizliegts pārvadāt Galaxy Note 7 personīgi, rokas bagāžā vai reģistrētajā bagāžā. Par to pārvadāšanu draudēs naudassods un viedtālruņa konfiskācija.

Ārvalstu mediji ziņo, ka šo aizliegumu dēļ tūkstošiem viedtālruņu īpašnieki saskārušies ar lielām neērtībām un vērušies pie kompānijas pēc kompensācijām.

Samsung, kas šos tālruņus sāka pārdot 19. augustā, pēc ziņām par to akumulatoru eksplozijas un aizdegšanās gadījumiem, kuru dēļ daudzi cilvēki guvuši ievainojumus – ir atsaukusi visas ierīces un pārtraukusi to ražošanu. Vēl nav zināms, cik daudz patērētāju joprojām turpina lietot šos viedtālruņus.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl