Komentāri
Aviokompānijas aizliedz lidojumos pārvadāt “eksplozīvo” Samsung Galaxy Note 7
AFP/LETA

Dienvidkorejas elektronikas tehnoloģiju gigants Samsung piedzīvo ievērojamus zaudējumus. Vairākas Eiropas aviokompānijas seko ASV piemēram, – proti, ASV lidsabiedrības ir paziņojušas, ka aizliedz lidmašīnās pārvadāt Samsung atsaukto viedtālruņu modeli Galaxy Note 7.

ASV aviokompāniju piemēram sekojušas Vācijas aviokompānijas Air Berlin un Lufthansa. Tāpat šādu aizliegumu izdevušas Austrālijas un Singapūras aviokompānijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasažieriem būs aizliegts pārvadāt Galaxy Note 7 personīgi, rokas bagāžā vai reģistrētajā bagāžā. Par to pārvadāšanu draudēs naudassods un viedtālruņa konfiskācija.

Ārvalstu mediji ziņo, ka šo aizliegumu dēļ tūkstošiem viedtālruņu īpašnieki saskārušies ar lielām neērtībām un vērušies pie kompānijas pēc kompensācijām.

Samsung, kas šos tālruņus sāka pārdot 19. augustā, pēc ziņām par to akumulatoru eksplozijas un aizdegšanās gadījumiem, kuru dēļ daudzi cilvēki guvuši ievainojumus – ir atsaukusi visas ierīces un pārtraukusi to ražošanu. Vēl nav zināms, cik daudz patērētāju joprojām turpina lietot šos viedtālruņus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl