Augustā Latvijas tirgū nonāks trīs jaunas “Samsung” “Galaxy” ierīces

Komentāri
Augustā Latvijas tirgū nonāks trīs jaunas “Samsung” “Galaxy” ierīces
Foto: Samsung

“Samsung Electronics” laidis klajā trīs jaunas “Galaxy” sērijas ierīces, kas Latvijas tirgū nonāks šī gada augustā. Produktu klāstu paplašinās “Samsung” jaunākā flagmaņa kompaktā versija “Galaxy S5 mini”. Savukārt “Galaxy Core II” un “Galaxy Young 2” būs zemcenas viedtālruņi.

“Galaxy S5 mini” viedtālrunis aprīkots ar 4,5 collu HD Super AMOLED ekrānu. Ierīce aprīkota ir IP67 izturības standarts, Ultra Power Saving enerģijas taupīšanas režīms, sirdsdarbības ritma sensors, pirkstu nospiedumu lasītājs un savienojamība ar “Samsung” valkājamajām ierīcēm. “Galaxy S5 mini” ir aprīkots ar četrkodolu 1,4 GHz procesoru un 1,5 GB operatīvo atmiņu. Viedtālrunim ir 8 megapikseļu fotokamera un LTE savienojuma atbalsts. Ierīces mazumtirdzniecības cena būs aptuveni 449 eiro.

“Galaxy Core II” ir 4,5 collu ekrāns, 1,2 GHz četrkodolu procesors, 2000 mAh ietilpības baterija. Viedtālrunī ir arī iebūvēta 5 megapikseļu fotokamera ar LED zibspuldzi, “Samsung” “TouchWiz Essence” lietotājsaskarne. Ierīci darbina “Android” 4.4 operētājsistēma. Papildus iepriekšminētajam “Galaxy Core II” aprīkojumā ietilpst arī “Dual SIM” tehnoloģija. Plānotā ierīces mazumtirdzniecības cena ir aptuveni 160 eiro.

“Galaxy Young 2” darbību nodrošina 1 GHz procesors, 1300 mAh ietilpības baterija, 3 megapikseļu fotokamera un 3,5 collu HVGA skārienekrāns. Arī “Galaxy Young 2” ir apgādāts ar “Samsung” “TouchWiz Essence” lietotājsaskarni, kā arī ar “Android” 4.4 operētājsistēmu. Ierīces mazumtirdzniecības cena ir aptuveni 85 eiro.

Lasi vēl