18 komentāri

Kāds ASV uzņēmums izpelnījies uzmanību visā pasaulē uzsākot savu darbinieku “čipēšanu” – 50 no 85 uzņēmuma darbiniekiem brīvprātīgi ļāvuši sev rokā implantēt mikročipu.

Ar mikročipa palīdzību šie darbinieki tagad varēs atvērt durvis, pieslēgties datoram un pat nopirkt našķus tirdzniecības automātos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Čipa implantēšana esot ļoti viegls process, kas aizņem aptuveni minūti un neprasa īpašas zināšanas – uzņēmuma sarīkotajā “čipēšanas ballītē” šo operāciju turpat ofisa virtuvē veicis kāds vietējais tetovētājs.

Šie 300 dolārus vērtie čipi pat nav īpaši moderna tehnoloģija – kāds Zviedrijā bāzēts uzņēmums tos izstrādājis jau 2004. gadā. Tas apgalvo, ka čipi ir veselībai nekaitīgi, turklāt tie nav aprīkoti ar globālās pozicionēšanās tehnoloģiju, tādēļ darba devējs tos nevar izmantot darbinieku izspiegošanai.

Jāpiebilst, ka pats darbiniekus sačipējušais uzņēmums “Thee square market” nav augsto tehnoloģiju gigants – tas tirgo veikalu aprīkojumu, kā kafijas aparātus un grilus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl