18 komentāri

Kāds ASV uzņēmums izpelnījies uzmanību visā pasaulē uzsākot savu darbinieku “čipēšanu” – 50 no 85 uzņēmuma darbiniekiem brīvprātīgi ļāvuši sev rokā implantēt mikročipu.

Ar mikročipa palīdzību šie darbinieki tagad varēs atvērt durvis, pieslēgties datoram un pat nopirkt našķus tirdzniecības automātos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Čipa implantēšana esot ļoti viegls process, kas aizņem aptuveni minūti un neprasa īpašas zināšanas – uzņēmuma sarīkotajā “čipēšanas ballītē” šo operāciju turpat ofisa virtuvē veicis kāds vietējais tetovētājs.

Šie 300 dolārus vērtie čipi pat nav īpaši moderna tehnoloģija – kāds Zviedrijā bāzēts uzņēmums tos izstrādājis jau 2004. gadā. Tas apgalvo, ka čipi ir veselībai nekaitīgi, turklāt tie nav aprīkoti ar globālās pozicionēšanās tehnoloģiju, tādēļ darba devējs tos nevar izmantot darbinieku izspiegošanai.

Jāpiebilst, ka pats darbiniekus sačipējušais uzņēmums “Thee square market” nav augsto tehnoloģiju gigants – tas tirgo veikalu aprīkojumu, kā kafijas aparātus un grilus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl