18 komentāri

Kāds ASV uzņēmums izpelnījies uzmanību visā pasaulē uzsākot savu darbinieku “čipēšanu” – 50 no 85 uzņēmuma darbiniekiem brīvprātīgi ļāvuši sev rokā implantēt mikročipu.

Ar mikročipa palīdzību šie darbinieki tagad varēs atvērt durvis, pieslēgties datoram un pat nopirkt našķus tirdzniecības automātos.

Čipa implantēšana esot ļoti viegls process, kas aizņem aptuveni minūti un neprasa īpašas zināšanas – uzņēmuma sarīkotajā “čipēšanas ballītē” šo operāciju turpat ofisa virtuvē veicis kāds vietējais tetovētājs.

Šie 300 dolārus vērtie čipi pat nav īpaši moderna tehnoloģija – kāds Zviedrijā bāzēts uzņēmums tos izstrādājis jau 2004. gadā. Tas apgalvo, ka čipi ir veselībai nekaitīgi, turklāt tie nav aprīkoti ar globālās pozicionēšanās tehnoloģiju, tādēļ darba devējs tos nevar izmantot darbinieku izspiegošanai.

Jāpiebilst, ka pats darbiniekus sačipējušais uzņēmums “Thee square market” nav augsto tehnoloģiju gigants – tas tirgo veikalu aprīkojumu, kā kafijas aparātus un grilus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl