“ASUS” “Transformer Book V” ar identitātes krīzi

Komentāri
“ASUS” “Transformer Book V” ar identitātes krīzi
Foto: AFP/SCANPIX

Kompānija “ASUS” pirms Taivānā notiekošā ikgadējā tehnoloģiju šova “Computex Taipei” paziņojusi par, iespējams, vienu no šī pasākuma interesantākajiem produktiem – “Transformer Book V”, kas ir pieci-vienā ierīce.

“Transformer Book V” sevī ietver piecas dažādas operacionālās platformas – “Windows” planšetdatoru, “Windows” klēpjdatoru, “Android” viedtālruni, “Android” planšetdatoru un “Android” klēpjdatoru.

Planšetdatoram un līdz ar to arī klēpjdatoram, kas aprīkoti ar “Windows” operētājsistēmu, ir 12,5 collu ekrāns ar 1080p izšķirtspēju. Tas aprīkots ar “Intel Core” trešās paaudzes procesoru, kā arī viena terabaita cieto disku un SSD ar 128 GB atmiņu. “ASUS” norāda, ka ierīces baterijas darbības ilgums ir līdz 10 stundām.

Jāpiebilst, ka planšetdators par klēpjdatoru pārtop brīdī, kad tam tiek pievienota tam paredzētā klaviatūra.

Tāpat “Transformer Book V” komplektā ir arī viedtālrunis, kas aprīkots ar “Android” operētājsistēmu, tam ir 5 collu ekrāns, 64 bitu “Intel” četrkodolu procesors “Moorefield”, 64 GB atmiņa, 8 megapikseļu aizmugurējā fotokamera un 2 megapikseļu priekšējā fotokamera.

Tālāk seko interesantā daļa – brīdī, kad “Android” viedtālrunis tiek savietots ar “Windows” planšetdatoru, tā lietotājs iegūst “Android” planšetdatoru, kas attiecīgi darbojas ar planšetdatoriem paredzēto “Android” operētājsistēmas versiju. Savukārt, ja ar viedtālruni apvienotajam planšetdatoram pieliek vēl klāt klaviatūru, lietotājs iegūst “Android” klēpjdatoru.

Protams, pagaidām nav pārliecības, kā šāda kombinācija darbosies reālajā dzīvē, taču pasaulē pavisam noteikti ir entuziasti, kas par “Windows”/”Android” ierīci būs sajūsmā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl