“ASUS” “Transformer Book V” ar identitātes krīzi

Komentāri
“ASUS” “Transformer Book V” ar identitātes krīzi
Foto: AFP/SCANPIX

Kompānija “ASUS” pirms Taivānā notiekošā ikgadējā tehnoloģiju šova “Computex Taipei” paziņojusi par, iespējams, vienu no šī pasākuma interesantākajiem produktiem – “Transformer Book V”, kas ir pieci-vienā ierīce.

“Transformer Book V” sevī ietver piecas dažādas operacionālās platformas – “Windows” planšetdatoru, “Windows” klēpjdatoru, “Android” viedtālruni, “Android” planšetdatoru un “Android” klēpjdatoru.

Planšetdatoram un līdz ar to arī klēpjdatoram, kas aprīkoti ar “Windows” operētājsistēmu, ir 12,5 collu ekrāns ar 1080p izšķirtspēju. Tas aprīkots ar “Intel Core” trešās paaudzes procesoru, kā arī viena terabaita cieto disku un SSD ar 128 GB atmiņu. “ASUS” norāda, ka ierīces baterijas darbības ilgums ir līdz 10 stundām.

Jāpiebilst, ka planšetdators par klēpjdatoru pārtop brīdī, kad tam tiek pievienota tam paredzētā klaviatūra.

Tāpat “Transformer Book V” komplektā ir arī viedtālrunis, kas aprīkots ar “Android” operētājsistēmu, tam ir 5 collu ekrāns, 64 bitu “Intel” četrkodolu procesors “Moorefield”, 64 GB atmiņa, 8 megapikseļu aizmugurējā fotokamera un 2 megapikseļu priekšējā fotokamera.

Tālāk seko interesantā daļa – brīdī, kad “Android” viedtālrunis tiek savietots ar “Windows” planšetdatoru, tā lietotājs iegūst “Android” planšetdatoru, kas attiecīgi darbojas ar planšetdatoriem paredzēto “Android” operētājsistēmas versiju. Savukārt, ja ar viedtālruni apvienotajam planšetdatoram pieliek vēl klāt klaviatūru, lietotājs iegūst “Android” klēpjdatoru.

Protams, pagaidām nav pārliecības, kā šāda kombinācija darbosies reālajā dzīvē, taču pasaulē pavisam noteikti ir entuziasti, kas par “Windows”/”Android” ierīci būs sajūsmā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl