Komentāri
Ar Saules enerģiju darbināmais gaisa kuģis sācis ceļu uz Ķīnu
Foto: EPA/LETA

Ar Saules enerģiju darbināmā lidmašīna, kura pirmā veic lidojumu apkārt pasaulei, sākusi piekto sava lidojuma posmu. Svētdien, 30. marta, vakarā lidmašīna izlidoja no Mjanmas un tagad ir ceļā uz Ķīnu.

Piecu mēnešu ilgā lidojuma laikā lidmašīnai ieplānotas vēl deviņas nolaišanās.

Lidmašīna jau ir šķērsojusi Arābijas jūru un sasniegusi Indiju, bet pēc Mjanmas un Ķīnas tālāk šķērsos Kluso okeānu, ASV un Atlantijas okeānu. Tāpat ir paredzētas arī nolaišanās ASV rietumos un Dienvideiropā vai Ziemeļāfrikā.

Ar Saules enerģiju darbināmo lidmašīnu darbina vairāk nekā 17 tūkstoši spārnos iebūvētu Saules enerģijas elementu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl