Ar internetu savienotās rotaļlietas tiek apsūdzētas bērnu izspiegošanā

Komentāri
Ar internetu savienotās rotaļlietas tiek apsūdzētas bērnu izspiegošanā

Vairāki privātuma pētnieki uzskata, ka bērnu rotaļlietas, kas savienotas ar internetu, var izspiegot bērnus un arī pieaugušos, vēsta Kursors.lv.

Ar internetu savienotās rotaļlietas ir spējīgas tik kvalitatīvi ierakstīt runāto, ka pastāv aizdomas par uzņēmumu sadarbību ar policiju un dažādām valstu izlūkošanas aģentūrām, uzskata privātuma eksperti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau šobrīd ASV un Eiropā ir iesniegtas vairākas sūdzības par uzņēmumu “Genesis Toys” un tā sadarbības partneri “Nuance”, kas tieši atbild par rotaļlietu viedumu. Tiek uzskatīts, ka leļļu darbība pārkāpj privātumu, jo tās spēj ierakstīt bērna balsi, turklāt ieraksti tiekot nosūtīti uz “Nuance” serveriem.

Tikmēr privātuma aizstāvji atzīst, – šobrīd vajadzētu izvairīties no i-Que robota un interaktīvās lelles My Friend Cayla izmantošanas.

Drošs bērnu saturs ir šeit! 
Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl