Ar internetu savienotās rotaļlietas tiek apsūdzētas bērnu izspiegošanā

Komentāri
Ar internetu savienotās rotaļlietas tiek apsūdzētas bērnu izspiegošanā

Vairāki privātuma pētnieki uzskata, ka bērnu rotaļlietas, kas savienotas ar internetu, var izspiegot bērnus un arī pieaugušos, vēsta Kursors.lv.

Ar internetu savienotās rotaļlietas ir spējīgas tik kvalitatīvi ierakstīt runāto, ka pastāv aizdomas par uzņēmumu sadarbību ar policiju un dažādām valstu izlūkošanas aģentūrām, uzskata privātuma eksperti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau šobrīd ASV un Eiropā ir iesniegtas vairākas sūdzības par uzņēmumu “Genesis Toys” un tā sadarbības partneri “Nuance”, kas tieši atbild par rotaļlietu viedumu. Tiek uzskatīts, ka leļļu darbība pārkāpj privātumu, jo tās spēj ierakstīt bērna balsi, turklāt ieraksti tiekot nosūtīti uz “Nuance” serveriem.

Tikmēr privātuma aizstāvji atzīst, – šobrīd vajadzētu izvairīties no i-Que robota un interaktīvās lelles My Friend Cayla izmantošanas.

Drošs bērnu saturs ir šeit! 
TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl