1 komentārs

Tā dēvētie “share & like” konkursi, par kuru godīgumu rodas šaubas, joprojām ir bieži sastopami sociālajos tīklos. Iedzīvotāji, cerot uz ceļojumu vai kādu citu vērtīgu balvu, spiež “pa pogām” kā traki, taču tikai retais ir pārliecinājies, ka tas patiešām darbojas.

Lai arī ne tik daudz kā iepriekšējos gados, apšaubāmas Facebook un citu sociālo tīklu lapas, kuras dāvā fantastiskas iespējas laimēt skaistas lietas, ir joprojām. Un joprojām ir iedzīvotāji, kas uz tām uzķeras. “Pielaikot” lapu vai arī padalīties ar ierakstu taču nav nemaz tik grūti…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu komandai izdevās sazināties ar vienu no šādām lapām, un, kā rakstveidā atklāj tās uzturētāji, iedzīvotāju “laiki” viņiem ir bizness. Proti, caur šīm lapām var publicēt informāciju un novirzīt tās sekotājus uz tādām vietām, kur vēlas attiecīgais maksātājs.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

  • d
    0 0 0

    d

    Ir organizēti tādi konkursi ar reālām balvām, kuras arī tika reāli iedotas (konkrēti biļetes uz pasākumiem). Uzvarētāji tiek izvēlēti izlozes kārtībā, bet, ja paskatoties fb profilā redzams, ka uzvarētājs ir "interneta čigāns", kura vienīgās aktivitātes ir "share&like" konkursi, tad izloze tiek veikta atkārtoti, jo tādi "interneta čigāni" kā sekotāji ir bezvērtīgi.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl