Apple Watch –  sarūgtinājis daudzus tā pirmos īpašniekus

2 komentāri
Apple Watch –  sarūgtinājis daudzus tā pirmos īpašniekus
Foto: LETA

Šomēnes klajā nākušais, jaunākais kompānijas Apple produkts – Apple Watch –  sarūgtinājis daudzus tā pirmos īpašniekus. Viņi sūdzas, ka daļa šā pulksteņa funkciju nedarbojas… tetovējumu dēļ.

Ilgi gaidītais Apple pulkstenis apbēdinājis tos pircējus, kuru rokas klāj tetovējumi – kā izrādās, tinte, ar kuru iekrāsota āda, traucē pulksteņa pamatnē iebūvēto sensoru darbību.

Šis novērojums sacēlis vētru sociālajos tīklos, tetovētajiem Apple Watch īpašniekiem neslēpjot vilšanos par atklāto problēmu. Galvenās sūdzības saistās ar faktu, ka tetovējumi traucē pulkstenim saprast, ka tas atrodas uz rokas, tāpēc tas nepārtraukti prasa ievadīt PIN kodu. To demonstrēja arī aģentūras Reuters korespondents, kurš pulksteni iegādājies par vairāk nekā 700 eiro.

”Vajadzētu būt tā, ka ikreiz, kad es uz to paskatos, man vajadzētu redzēt – cik ir pulkstenis. Ja reiz tas man ir uz rokas, ekrānam nevajadzētu visu laiku slēgties ciet,” demonstrēja aģentūras Reuters korespondents.

Par laimi, pulksteņa pircējam tetovējumi ir tikai uz vienas rokas.

”Tas ir šausmīgi kaitinoši. Es to varu nēsāt tikai uz vienas rokas. Protams, tas nav pasaules gals, tāpēc jau pulksteni ārā nemetīšu,” atzīst Apple Watch īpašnieks Mets Sīgels.

Kompānija Apple informē, ka pulkstenis izmanto fotodiodes, lai aprēķinātu asins daudzumu, kas plūst cauri rokai un tādā veidā monitorētu sirdsdarbību. Saskaņā ar instrukciju tetovējumi var ietekmēt mērījumus, taču tajā nekas nav teikts par mijiedarbību ar citām pulksteņa funkcijām. Šodien Apple pārstāvji vēl nebija gatavi komentēt šo problēmu.

TOP komentāri

  • Dainis
    0 0 0

    Dainis

    Domāju, ka nav tik traki. Apple pilnveidos savu tehnoloģiju un drīz vien sasniegs augstākas latiņas.
  • Anniņa

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl