Komentāri
“Apple” saņem atļauju pašbraucošu automobiļu izmēģināšanai
FOTO:LETA

ASV tehnoloģiju kompānija “Apple” ir pievienojusies to firmu sarakstam, kas Kalifornijas štatā ir saņēmušas atļaujas pašbraucošu automobiļu izmēģināšanai, liecina štata amatpersonu piektdien publicēta informācija.

“Apple”, kas pēdējā laikā pazīstama galvenokārt kā viedtālruņu “iPhone” ražotāja, ir maz izpaudusi par savām ambīcijām pašbraucošo spēkratu jomā, lai gan tās vadītājs Tims Kuks ir devis mājienus par šādiem plāniem.

“Apple” pērnā gada beigās atklāja, ka tā investē lielus līdzekļus autonomo automašīnu izstrādē.

Ir gaidāms, ka kompānija koncentrēsies uz programmatūras sistēmām, ļaujot saviem partneriem ražot automašīnas, bet tā arī vēlēsies izmēģināt savu navigācijas tehnoloģiju automašīnās.

Vairums lielo autobūvnieku un daudzas tehnoloģiju grupas pašlaik izstrādā autonomās automašīnas, kas tiek uzskatītas par nākotnes spēkratiem līdz ar elektromobiļiem. Uzsākt pirmo modeļu ražošanu tiek solīts ap 2020. gadu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl