Komentāri
“Apple” saņem atļauju pašbraucošu automobiļu izmēģināšanai
FOTO:LETA

ASV tehnoloģiju kompānija “Apple” ir pievienojusies to firmu sarakstam, kas Kalifornijas štatā ir saņēmušas atļaujas pašbraucošu automobiļu izmēģināšanai, liecina štata amatpersonu piektdien publicēta informācija.

“Apple”, kas pēdējā laikā pazīstama galvenokārt kā viedtālruņu “iPhone” ražotāja, ir maz izpaudusi par savām ambīcijām pašbraucošo spēkratu jomā, lai gan tās vadītājs Tims Kuks ir devis mājienus par šādiem plāniem.

“Apple” pērnā gada beigās atklāja, ka tā investē lielus līdzekļus autonomo automašīnu izstrādē.

Ir gaidāms, ka kompānija koncentrēsies uz programmatūras sistēmām, ļaujot saviem partneriem ražot automašīnas, bet tā arī vēlēsies izmēģināt savu navigācijas tehnoloģiju automašīnās.

Vairums lielo autobūvnieku un daudzas tehnoloģiju grupas pašlaik izstrādā autonomās automašīnas, kas tiek uzskatītas par nākotnes spēkratiem līdz ar elektromobiļiem. Uzsākt pirmo modeļu ražošanu tiek solīts ap 2020. gadu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl