Apple prezentē milzīgu iPad un iPhone ar 3D pieskāriena funkciju

Komentāri
Apple prezentē milzīgu iPad un iPhone ar 3D pieskāriena funkciju
Foto: EPA / LETA

Tehnoloģiju uzņēmums Apple nācis klajā ar jaunu piedāvājumu – lielāku iPad planšeti, modernizētu Apple televīziju un jaunu viedtālruni, kas pats spēj izsaukt virkni funkciju, mainot spiediena spēku.

Jaunā tā dēvētā 3D pieskāriena funkcija jaunajos Apple telefonos ir saistīta ar skārienu atpazīšanu, jo tagad virkni funkciju dažādās aplikācijās varēs izsaukt, mainot spiediena spēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms nedēļas ar līdzīgu funkciju savos tālruņos iepazīstināja arī telefonu ražotājs Huawei. Jaunas izmaiņas skārušas arī iPad planšetes. Visjaunākais tās modelis ir vēl lielāks. Pēdējos mēnešos Apple bija pārdevusi par 19% mazāk iPad nekā šajā pašā laika posmā pirms gada, tādēļ ar savu jauno modeli tā cer atjaunot pārdošanas rādītājus.

Skaties foto:

Tāpat Apple savā prezentācijā Sanfrancisko atklāja arī jaunu Apple TV ierīci, iPad Mini, kā arī jaunas krāsu iespējas savam viedpulkstenim.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl