Apple nopelna vislielāko ceturkšņa peļņu ASV vēsturē

Komentāri
Apple nopelna vislielāko ceturkšņa peļņu ASV vēsturē
Foto: AFP/LETA

ASV tehnoloģiju gigantam Apple izdevies nopelnīt vislielāko ceturkšņa peļņu visā Amerikas Savienoto valstu (ASV) vēsturē.

Finanšu gada pirmajā ceturksnī tehnoloģiju gigants nopelnījis 18 miljardus ASV dolāru. Tik lielus ieņēmumus ceturksnī līdz šim nebija nopelnījis neviens uzņēmums ASV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par tehnoloģiju kompānijas Apple galveno panākuma atslēgu tiek saukts rekordlielais iPhone tālruņu pārdošanas apjoms. Triju mēnešu laikā līdz decembrim vien uzņēmuma izdevās pārdot 74,5 miljonus iPhone viedtālruņu, kas ir daudzkārt vairāk nekā tika prognozēts iepriekš.

Apple milzu peļņa pārspējusi ASV naftas milža Exxon Mobil ceturkšņa peļņu. Naftas kompānija ceturksnī nopelnīja 15 miljardus ASV dolāru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl