Komentāri

Finansiālās nepatikšanās nonācis arī viens no vērtīgākajiem pasaules uzņēmumiem – Apple. Finanšu mediji vēsta, ka miljardieris Karls Ikans paziņojis par savu Apple akciju pārdošanu, jo satraucies par Ķīnas ietekmi uz Apple nākotnes izredzēm.

Proti, miljardieri satrauc iespējamie lēmumi, kas varētu ierobežot Apple produkcijas pārdošanu plašajā Ķīnas tirgu. Šis ir jau otrais trieciens nedēļas laikā pazīstamajam uzņēmumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedēļas sākumā kļuva zināms, ka iPhone un iPad tirdzniecība nesokas, kā iepriekš plānots, un pirmo reizi 13 gados samazinājušies Apple ieņēmumi.

Līdz ar abiem šiem triecieniem Apple akciju vērtība kritusies par 10%.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl