Komentāri
Apple likvidē 200 aplikācijas, kas apdraudējušas lietotāju privātos datus
FOTO: LETA

Tehnoloģiju kompānija Apple no sava interneta veikala Apple Store izņēmuši vairāk nekā 200 aplikāciju, kas, izrādās, satur slepenu, lietotājiem kaitīgu programmatūru.

Ķīnā radītā programmatūra, kas telefonos nonāk caur konkrētajām aplikācijām, var piekļūt vairākiem personīgajiem datiem, piemēram, e-pasta adresēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kompānija paziņojusi, ka aplikācijas izmanto lietotāju datus bez atļaujas, un tas nesakrīt ar Apple noteiktajiem aplikāciju izstrādes noteikumiem.

Šī ir pirmā reize, kad Apple atklāj šādu pārkāpumu. Kopumā no veikala izņemtās aplikācijas lejupielādēt bija paspējuši vairāk nekā miljons cilvēku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl