“Apple” izziņo kompānijas šā gada jaunumus!

Pievienot komentāru
“Apple” izziņo kompānijas šā gada jaunumus!
APPLE INC.

“Apple” izziņojis savus šā gada jaunumus – “iMac” septiņās dažādās krāsās, jauno “iPad Pro” ar M1 mikroshēmu un ātrāku 5G tīklu atbalstu, kā arī “AirTag” pazaudētu ierīču izsekošanas sīkrīku un jaunu “Apple” 4K televizoru ar pavisam jaunu tālvadības pulti, vēsta “CNBC”.

“Apple” tikko rīkoja savu pirmo jauno produktu izlaišanas pasākumu šajā gadā, kurā paziņoja par jauniem krāsainiem “iMac” un atjauninātu “iPad Pro” ar 5G un M1 mikroshēmu, ko izmanto arī uzņēmuma galddatoros.

Tāpat “Apple” arī paziņojis par “AirTag” pazaudētu ierīču izsekošanas sīkrīku un atsvaidzinātu “Apple TV 4K” ar jaunu pulti.

“Apple” otrdien paziņojis, ka izlaidīs jaunus augstas klases “iPad”, kas izmanto uzņēmuma M1 mikroshēmu, kas tiek izmantota arī kompānijas ražotajos “Mac” datoros. Iepriekš “iPads” izmantoja A sērijas mikroshēmas, kas ir uzņēmuma “iPhone” darbināmie.

Tas ietver arī uzlabotu USB-C savienotāju, kas ļaus “iPad” savienoties ar augstākas izšķirtspējas monitoriem un ātrāk lejupielādēt attēlus no kameras.

12,9 collu “iPad Pro” ir uzlabots ekrāns, izmantojot tādu gaismas diožu klāstu, kas ir gaišāks un ar labāku krāsu izšķirtspēju nekā iepriekšējie displeji, izmantojot tehnoloģiju, ko sauc par “Mini-LED”.

“IPad Pro” būs arī 12 megapikseļu priekšējā kamera ar īpaši platu objektīvu, kas var automātiski pārvietoties.

Daži modeļi ietvers 5G atbalstu, paziņojis “Apple”. 11 collu modeļa cena ir no 799 ASV dolāriem, bet 12,9 collu modeļa cena ir 1099 ASV dolāru. Tos būs iespējams iepriekš pasūtīt 30. aprīlī, un tie tiks piegādāti maija beigās.

Jaunos “iMacs” modeļus dažādās krāsās darbina “Apple” pielāgotais “M1” silīcijs, nevis “Intel” procesori. Datoriem ir jauns, plānāks alumīnija dizains, un tie pieejami sarkanā, zilā, violetā, oranžā, dzeltenā, sudraba un zaļā krāsā.

“Apple” apgalvo, ka datora apjoms ir samazināts par 50%, kā rezultātā ir izveidots mazāks dators, kas var ērtāk ievietoties rakstāmgaldā. Tam ir iebūvēts 24 collu displejs un uzlabota kamera, kas vājā apgaismojumā var ierakstīt 1080p video. Displejs darbojoties ar “4,5K” izšķirtspēju.

Tas tiek piegādāts ar jaunu magnētiskās barošanas savienotāju, kas atgādina “Apple” iepriekšējos “MagSafe” klēpjdatoru lādētājus, un nedaudz atjauninātu tastatūru ar emocijzīmju taustiņu un pirkstu nospiedumu sensoru. “Apple” pelēm un tastatūrai ir tādas pašas krāsas kā jaunajiem “iMacs”.

Sākotnējā modeļa cena ir 1 299 ASV dolāru, bet jauninātās versijas cena ie 1 499 ASV dolāru. Jaunie “iMacs” priekšpasūtīšanai būs pieejami 30. aprīlī un tiks piegādāti maija otrajā pusē, paziņojusi “Apple”.

“Apple” pirmie “iMacs”, kas tika laisti apgrozībā pirms 20 gadiem, arī bija pieejami dažādās krāsās.

Tāpat “Apple” beidzot laidis apgrozībā arī jaunu, pārveidotu “Apple TV” tālvadības pulti. Tā ir izgatavota no alumīnija, un tai ir īpašas pogas, lai pārvietotos izvēlnēs. Tās tiks piegādātas maija otrajā pusē līdz ar jauno “Apple TV 4K”, kas atkarībā no modeļa maksā 179 vai 199 ASV dolārus.