Komentāri
Apple Īrijas un Dānijas datu centros investēs 1,7 miljardus dolāru
FOTO: LETA

ASV informācijas tehnoloģiju gigants Apple Inc. pirmdien paziņoja, ka divos datu centros Īrijā un Dānijā investēs 1,7 miljardus eiro, lai Eiropas tirgos uzlabotu interneta pakalpojumus.

“Šīs ievērojamās jaunās investīcijas ir līdz šim lielākais Apple projekts Eiropā,” norāda kompānijas vadītājs Tims Kuks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šie divi datu centri, kas darbību sāks 2017. gadā, pilnībā darbosies ar atjaunojamo enerģiju.

Tie atbalstīs tādus interneta pakalpojumus Eiropas klientiem kā iTunes, App Store, iMessage, Maps un Siri.

Apple šobrīd 19 Eiropas valstīs nodarbina 18 300 cilvēkus, un pēdējos 12 mēnešos vien kompānija radījusi 2000 jaunu darbavietu.

Kā ziņots, Apple šomēnes kļuva par pirmo uzņēmumu, kura tirgus vērtība pārsniegusi 700 miljardus dolāru, pateicoties kompānijas veiksmīgajiem darbības rezultātiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl