Apple jūtas ”dziļi aizvainots” par BBC pētījumu saistībā ar darba apstākļiem iPhone ražotnēs

1 komentārs

ASV tehnoloģiju kompāniju Apple ”dziļi aizvainojis” Lielbritānijas medija BBC sagatavotais pētījums par to, kā tiek nodarbināti strādnieki rūpnīcās, kas piegādā detaļas Apple.

BBC programma Panorama novēroja atļauto darba stundu pārkāpumus, sliktus dzīves apstākļus kopmītnēs u.c. pārkāpumus. Piemēram, ar slēpto kameru BBC iemūžināja, kā rūpnīcā, kur ražo Apple ierīču komponentes, darbinieki pagurumā iemieg turpat pie darba galda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc pētījuma publicēšanas kompānijas Apple viceprezidents Džefs Viljamss (Jeff Williams) sacīja, ka nezina nevienu citu kompāniju kā Apple, kas tik ļoti censtos uzlabot darba apstākļus strādniekiem dažādās rūpnīcās.

”Ļaujiet man jums paskaidrot – nekas nevar būt tālāk no patiesības,” e-pastā, kas tika izsūtīts aptuveni pieciem tūkstošiem Apple darbinieku Lielbritānijā, sacīja kompānijas viceprezidents. Viņš pauda, ka visi fakti tika atspoguļoti vienpusēji, savukārt Apple vadītājs Tims Kuks (Tim Cook) ir juties ”dziļi aizskarts”, uzzinot, ka tiek apgalvots, ka Apple maldina savus pircējus.

”Mēs esam atklāti par izaicinājumiem, ar kuriem saskaramies un strādājam pie tā, lai cilvēki, kas strādā pie mūsu produktiem, saņemtu cieņu un respektu, ko viņi ir nopelnījuši,” sacīts e-pastā.

TOP komentāri

  • janka
    0 0 0

    janka

    kas viņš realitāti neuztver? kino pa daudz saskatījies, ka neredz, ka cilvēki tur mirst gandrīz nost?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl