Apple atsauc audiosistēmu Beats Pill XL

Komentāri
Apple atsauc audiosistēmu Beats Pill XL
Foto: AFP/LETA

ASV informācijas tehnoloģiju gigants Apple trešdien aicināja audiosistēmas Beats Pill XL īpašniekus pārtraukt tās lietošanu saistībā ar iespējamiem aizdegšanās riskiem.

Kompānija paziņoja, ka Beats Pill XL īpašniekiem vajadzētu atdot šo produktu veikalā, jo tā akumulators var pārkarst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš nonākšanās tirdzniecībā pērn vairāk nekā 230 000 Beats Pill XL skaļruņu pārdoti Ziemeļamerikā vien, bet atsaukums izsludināts visā pasaulē.

Informācija liecina, ka defektīvās iekārtas dēļ ticis ievainots vismaz viens cilvēks.

Apple piedāvā klientiem nosūtīt kasti, lai tie varētu atdot produktu, ja viņi mājaslapā aizpildīs pieteikumu.

Uzņēmums šo audio sistēmu savā interneta vietnē pārdeva par 269,95 sterliņu mārciņām (371 eiro), un kompānija piedāvā kredītu Apple Store vietnē vai elektronisku maksājumu 215 mārciņu (295 eiro) apmērā kā kompensāciju jebkuram, kurš atdos šo ierīci.

Taču Apple atmaksās klientiem ierīces cenu pilnībā, ja viņi varēs uzrādīt čeku vai kādu citu pirkuma pierādījumu.

Kā ziņots, Apple pērn par trīs miljardiem dolāru iegādājās Beats Music straumēšanas pakalpojumu, gan arī Beats Electronics, kas nodarbojas ar personālās audio elektronikas ražošanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl