Apnicis stāvēt rindā pastā pēc paciņas? Ir kāds digitāls risinājums, kas to aiztaupīs

1 komentārs
Apnicis stāvēt rindā pastā pēc paciņas? Ir kāds digitāls risinājums, kas to aiztaupīs
ben_osteen / Flickr

Kurš gan nav saskāries ar ilgu un apnicīgu gaidīšanu rindā Latvijas Pasta nodaļā, lai izņemtu kādu sūtījumu vai nokārtotu citas lietas? Īpaši dramatiska situācija ir ap Ziemassvētku laiku, kad nereti “blīvākās” pasta nodaļās nākas deldēt krēslu pat vairāk nekā stundu, taču arī tagad, atvaļinājumu laikā, pārdesmit minūtes rindā nav nekāds brīnums. Par laimi, ja vien tev ir viedtālrunis, ir kāda iespēja, kas palīdzēs tev taupīt laiku…

Proti, runa ir par Latvijā radītu aplikāciju Qminder, kas, vienkāršoti izsakoties, ir digitāla rinda, kurā vari izņemt savu numuriņu, vēl sēžot birojā, un sekojot līdzi tam, kā rinda virzās uz priekšu, pasta nodaļā ierasties īsi pirms brīža, kad pienākusi tava kārta.

Turklāt Qminder izmantojama ne vien Latvijas Pastā, bet arī, piemēram, Latvenergo klientu apkalpošanas centros, Saules aptiekās un citur. Visus Qminder sadarbības partnerus skati šeit!
Qminder biznesa ideja dzimusi Tartu starptautisku pasākumu sērijas Garage48 laikā. Jau sākotnēji Qminder mērķis bija kļūt par starptautisku uzņēmumu, un varētu teikt, ka tas ir izdevies, jo šī aplikācija ir izmantojama ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs – Igaunijā, ASV, Lielbritānijā un citviet.

Kā to lietot?

Šādi izskatās izņemtais numuriņš Qminder aplikācijā. Tur redzams, cik cilvēku ir priekšā rindā, kā arī – aptuveni cikos varētu pienākt tava kārta.

Tāpat aplikācijā vari aplūkot tuvākās vietas, kur vēl var pieteikties rindā. Šo iespēju ir izdevīgi izmantot tad, ja redzi – kaut kur citur rinda varētu būt mazāka – uzreiz pie klientu centra norādīts arī attālums no tavas tagadējās atrašanās vietas līdz šim centram:

Šādi izskatās konkrētas vietas rinda – cilvēku skaits un aptuvenais laiks, kad pienāks tava kārta:

Savukārt šeit vari izvēlēties arī konkrētu pakalpojumu, ko vēlies saņemt konkrētajā vietā:

Aplikācija pieejama Google Play, un patlaban tā ir gana augstu novērtēta:

3

5

 

Ceram, ka šī informācija Tev noderēja!

1 komentārs