Komentāri
Aplikācija “Taxify” plāno piedāvāt pakalpojumus vēl divās Latvijas pilsētās

Ve ”Latvijā aplikācija “Taxify” 2016. gadā pārsniegusi miljona lietotāju slieksni. Pēdējā gada laikā uzņēmums strauji attīstījies arī citās pasaules valstīs, kļūstot par vadošo kopbraukšanas aplikāciju Austrumeiropā un Āfrikā.

Šobrīd “Taxify” izmanto vairāk nekā 25 000 vadītāju 17 pasaules valstīs. Latvijā “Taxify” regulāro klientu skaits pieaudzis trīs reizes, liecina “Taxify” apkopotie dati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aplikāciju “Taxify” Rīgā izmanto nu jau vairāk nekā 2000 autovadītāju. Saskaņā ar uzņēmuma sniegtajiem datiem vidējais gaidīšanas laiks Rīgā ir aptuveni piecas minūtes. Kopumā Latvijā aplikāciju lejupielādējuši 120 tūkst. individuālo lietotāju, no kuriem puse jeb 60 tūkst. klientu “Taxify” izmantojuši pēdējā mēneša laikā; gada laikā regulāro lietotāju skaits trīskāršojies.

”Jau tuvāko mēnešu laikā “Taxify” plāno uzsākt darbību arī otrā lielākajā Latvijas pilsētā Daugavpilī, un nopietni izvērtējam iespēju skatīties arī uz Liepāju,” stāsta “Taxify” vadītājs Latvijā Juris Krūmiņš.

Populārākie galamērķi Rīgā nemainīgi ir autoosta un lidosta.

Savukārt, rūpējoties par kvalitāti, pēdējā gadā “Taxify” bloķējis 200 vadītāju, un par pārkāpumiem un krāpšanos nobloķēti arī 100 lietotāji.

Interesanti, ka aptuveni pusotrs tūkstotis individuālo klientu lietojuši “Taxify” aplikāciju arī ārzemēs, izmantojot iespēju vienlīdz viegli un ērti izsaukt taksometru arī citās valstīs; galvenokārt Igaunijā un Lietuvā, bet arī Baltkrievijā, Somijā un Gruzijā. Līdzīgi gandrīz 3000 igauņu “Taxify” izmantojuši Latvijā.

“Taxify” ir 2013. gadā dibināts tehnoloģiju jaunuzņēmums, kas izstrādājis un nodrošina taksometru un dalītas braucienu maksas pakalpojumu aplikāciju. “Taxify” darbojas 12 Eiropas pilsētās, 17 pasaules valstīs, un uzņēmumā strādā vairāk nekā 90 darbinieku. “Taxify” starptautiski investori ieguldījuši vairāk nekā divus miljonus eiro, jo “Taxify” ir efektīvākā mobilās aplikācijas platforma, kas nodrošina miljoniem braucienu Eiropā un Āfrikā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl