”Anti-Facebook” platforma ”Ello” piesaista plašu uzmanību

Komentāri
”Anti-Facebook” platforma ”Ello” piesaista plašu uzmanību
Ekrānšāviņš: Ello

Sociālais medijs ”Ello”, kas jau nodēvēts par ”Anti-Facebook” platformu, pašlaik piesaistījis 31 tūkstoša cilvēku interesi.

”Jūsu sociālais tīkls pieder reklāmdevējiem. Katrs ieraksts, katrs jauns draugs un katra saite, uz kuras jūs klikšķiniet, tiek izsekota, piefiksēta un konvertēta datos. Reklāmdevēji pērk jūsu datus, lai viņi varētu jums parādīt vairāk reklāmu. Jūs esat produkts, kas tiek pirkts un pārdots,” vēsta teksts vietnē ”Ello”, norādot, ka ir gatavs sniegt interneta lietotājiem alternatīvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ekrānšāviņš: Ello

Ekrānšāviņš: Ello

Sākotnēji “Ello” izmantoja 90 tās izveidotāja, velosipēdu veikala īpašnieka Pola Budnica (Paul Budnitz) draugi. Taču kopš 7. augusta P. Budnics “Ello” padarījis pieejamu arī citiem interesantiem, un kopš tā brīža lietotāju skaits strauji pieaudzis.

Komentējot ”Ello” piedēvēto ”Anti-Facebook” platformas titulu, vietnes izveidotājs norādījis – viņam šāds apzīmējums glaimo.

Eksperti norāda, ka par ”Ello” klupšanas akmeni varētu kļūt maksājumi, ko vietne prasa par noteiktu iespēju izmantošanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl