Komentāri
“Android” Latvijā pārspēj līdzšinējo līderi “Windows 7”
REUTERS/SCANPIX

Augustā visvairāk lietotā operētājsistēma Latvijā bija “Android”, kura, lai no Latvijas pievienotos vietējām tīmekļa vietnēm, lietota 26,7% gadījumu, liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma “Gemius” pētījuma “gemiusRanking” dati.

Tādējādi “Android” kļuvusi par populārāko operētājsistēmu Latvijā, apsteidzot kopš 2012.gada aprīļa vadībā esošo “Windows 7”. “Windows 7” augustā, lai no Latvijas pievienotos vietējām tīmekļa vietnēm, tika lietota 26,5% gadījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedaudz zemāk, trešajā vietā augustā bija “Windows 10”, kas lietota 23,6% gadījumu.

“iOS” 2017.gada augustā lietota 8,3% gadījumu, “Windows 8.1.” – 6,2%, bet vairāk nekā divus gadus neuzturētā un ievainojamā operētājsistēma “Windows XP” augustā lietota 4,2% gadījumu. Savukārt “Mac OS X” lietota 1,7% gadījumu, “Windows 8” – 0,8% gadījumu.

Pērn augustā visvairāk lietotā operētājsistēma bija “Windows 7” ar 33,2%, otrajā vietā bija “Windows 10” ar 21,5% bet labāko trijnieku noslēdza “Android” ar 19,4% gadījumu.

“Windows 7” kļuva par populārāko operētājsistēmu Latvijā 2012.gada sākumā, apmēram trīs gadus pēc nokļūšanas tirgū. Līdz tam stabila līdere bija “Windows XP” operētājsistēma.

“gemiusRanking” aplūko statistiku par operētājsistēmām, kuras izmanto personas, kuras no Latvijas pievienojas Latvijas tīmekļa vietnēm. Statistika ir balstīta uz lapu skatījumu skaitu attiecībā uz “gemiusTraffic” pētījumā iekļautajām tīmekļa vietnēm.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl