“Android” Latvijā pārspēj līdzšinējo līderi “Windows 7”

Komentāri
“Android” Latvijā pārspēj līdzšinējo līderi “Windows 7”
REUTERS/SCANPIX

Augustā visvairāk lietotā operētājsistēma Latvijā bija “Android”, kura, lai no Latvijas pievienotos vietējām tīmekļa vietnēm, lietota 26,7% gadījumu, liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma “Gemius” pētījuma “gemiusRanking” dati.

Tādējādi “Android” kļuvusi par populārāko operētājsistēmu Latvijā, apsteidzot kopš 2012.gada aprīļa vadībā esošo “Windows 7”. “Windows 7” augustā, lai no Latvijas pievienotos vietējām tīmekļa vietnēm, tika lietota 26,5% gadījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedaudz zemāk, trešajā vietā augustā bija “Windows 10”, kas lietota 23,6% gadījumu.

“iOS” 2017.gada augustā lietota 8,3% gadījumu, “Windows 8.1.” – 6,2%, bet vairāk nekā divus gadus neuzturētā un ievainojamā operētājsistēma “Windows XP” augustā lietota 4,2% gadījumu. Savukārt “Mac OS X” lietota 1,7% gadījumu, “Windows 8” – 0,8% gadījumu.

Pērn augustā visvairāk lietotā operētājsistēma bija “Windows 7” ar 33,2%, otrajā vietā bija “Windows 10” ar 21,5% bet labāko trijnieku noslēdza “Android” ar 19,4% gadījumu.

“Windows 7” kļuva par populārāko operētājsistēmu Latvijā 2012.gada sākumā, apmēram trīs gadus pēc nokļūšanas tirgū. Līdz tam stabila līdere bija “Windows XP” operētājsistēma.

“gemiusRanking” aplūko statistiku par operētājsistēmām, kuras izmanto personas, kuras no Latvijas pievienojas Latvijas tīmekļa vietnēm. Statistika ir balstīta uz lapu skatījumu skaitu attiecībā uz “gemiusTraffic” pētījumā iekļautajām tīmekļa vietnēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl