Komentāri
Android ierīces bez maksas saņem Nokia navigācijas aplikāciju HERE Maps
FOTO: LETA

Somijas telekomunikāciju tehnoloģiju kompānija Nokia paziņojusi, ka piedāvā bez maksas HERE Maps navigācijas aplikāciju, kas tikusi pielāgota operētājsistēmai Android.

Līdz šim HERE Maps aplikācija bija pieejama beta jeb izmēģinājuma versijā un to varēja bez maksas lejupielādēt no HERE produktu interneta vietnes.

Analītiķi norāda, ka viena no šīs aplikācijas lieliskākajām funkcijām ir tās darbība bez interneta pieslēguma. Tas nozīmē, ka lietotāji var lejupielādēt vairāk nekā 100 pilsētu kartes un lietot tās bez nepieciešamības maksāt par dārgo bezvada interneta savienojumu.

Līdz šim HERE Maps navigācija, kas standartā pieejama Windows telefonos, kā iepriekš uzstādīta aplikācija bija atrodama vien Samsung Galaxy ierīcēs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl