Komentāri
Amazon draud pārcelt bezpilota lidaparātu izmēģinājumus prom no ASV
Foto: AFP/SCANPIX

ASV interneta tirdzniecības gigants Amazon paziņojis, ka apsver iespēju pārcelt bezpilota lidaparātu izmēģinājumus sūtījumu piegādēm no Amerikas Savienotajām Valstīm uz citurieni, jo ASV regulatori kavējas ar attiecīgo atļauju izsniegšanu.

Amazon viceprezidents Pols Maiseners vēstulē ASV Federālajai aviācijas administrācijai (FAA) norādīja, ka, laikus nesaņemot apstiprinājumu izmēģinājumu veikšanai, uzņēmums sāks veikt izmēģinājumus citur.

Vēstulē norādīts, ka šīs izmēģinājumu vietas ļauj Amazon ātri uzbūvēt un pārveidot lidaparātus Prime Air, konstruējot jaunus dizainus un veicot uzlabojumus.

Amazon cerēja attīstīt bezpilota lidaparātu projektu ASV, tostarp radot jaunas darbavietas un veicot investīcijas, bet regulatori nav atraduši iespēju dot projektam zaļo gaismu, norādīts vēstulē.

Amazon dibinātājs Džefs Bezoss šonedēļ paziņoja, ka cer virzīties uz priekšu ar bezpilota lidaparātu izmantošanu preču piegādē, bet noteikumi un regulas to var aizkavēt. Tādējādi citās valstīs bezpilota lidaparātu piegādes varētu tikt ieviestas ātrāk nekā ASV.

Amazon pagājušajā gadā paziņoja, ka plāno attīstīt piegāžu sistēmu, kurā mazākās paciņas varētu tikt piegādātas mazāk nekā 30 minūšu laikā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl