Komentāri
Amazon darbinieki streiko; sūtījumi Ziemassvētkos var nesasniegt adresātus
FOTO: SCANPIX

Daudzas dāvanas un citi sūtījumi Ziemassvētkos var adresātus nesasniegt un pienākt ar kavēšanos.  Interneta giganta Amazon darbinieki Vācijā sākuši streiku, pieprasot atalgojuma paaugstināšanu.

Šis pēdējās nedēļas laikā ir jau otrs Amazon darbinieku streiks Vācijā un turpināsies trīs dienas.

Tā nolūks ir palielināt spiedienu uz Amazon Ziemassvētku tirdzniecības sezonas laikā, kad kompānija piedāvā speciālās atlaižu kampaņas un pārdošanas apjoms ievērojami palielinās.

Arodbiedrība pieprasa, lai 9000 Amazon darbinieku Vācijā saņemtu atalgojumu saskaņā ar mazumtirdzniecības un pasta sūtījumu nozarēs panākto algu vienošanos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl