Komentāri
AirDog pārstāvēs Latviju prestižā forumā! Nepieciešams iedzīvotāju atbalsts
Publicitātes foto

Šā gada martā Eiropas Komisija Nīderlandē rīko gadskārtējo Eiropas start-up uzņēmumu forumu Ideas from Europe, kurā katru ES dalībvalsti pārstāvēs viens uzņēmums, prezentējot inovatīvu biznesa ideju, pie kuras īstenošanas tas strādā.

Ekonomikas ministrija aicinājusi bezpilota lidaparātu ražotāju Airdog pārstāvēt Latviju šajā lielākajā Eiropas jauno uzņēmumu pasākumā.

Iespēja balsot par AirDog, nodrošinot Latvijas dalību foruma fināla pasākumā TEDxBinnenhof.

No visiem foruma Ideas from Europe dalībniekiem 11 tiks pārstāvēti noslēguma konferencē TEDxBinnenhof, kas notiks šā gada 31. martā Nīderlandē.

Latvijas sabiedrībai ir iespēja foruma interneta vietnē nobalsot par AirDog un līdz ar to palīdzēt nodrošināt, ka šo Latvijas uzņēmējdarbības veiksmes stāstu dzird visā Eiropā!

Nobalsot par Latvijas pārstāvi Jāni Spoģi, SIA “Airdog” līdzdibinātāju, var šeit.

Jānis Spoģis, kurš labvēlīga balsojuma gadījumā TEDxBinnenhof konferencē ar savu prezentāciju pārstāvēs uzņēmumu Airdog, uzsver, ka lielākie ieguvumi latviešu kāpšanai uz nozīmīgā pasākuma skatuves ir valstij kopumā: “Tā ir lieliska iespēja Eiropas līmenī parādīt, ka Latvijā ir aktīvi cilvēki ar lieliskām idejām, kas rada inovatīvus produktus ar augstu pievienoto vērtību. Forumam un konferencei ir ļoti nozīmīga auditorija, ko veido ne tikai ES prezidentūras pārstāvji, bet arī nozīmīga Eiropas uzņēmēju kopienas daļa, investori un starptautiskie mediji.”

Lasi vēl