airDog drīzumā plāno uzsākt ražošanu Latvijā un pošas uz Lasvegasu

Komentāri
airDog drīzumā plāno uzsākt ražošanu Latvijā un pošas uz Lasvegasu
Foto: LETA

Patlaban airDog bezpilota lidaparāts, kas paredzēts sporta aktivitāšu iemūžināšanai no putna lidojuma, gatavojas diviem nozīmīgiem pagrieziena punktiem – ierīces ražošanas uzsākšanai Latvijā, kā arī pasaulē lielākajai tehnoloģiju izstādei Consumer Electronics Show (CES) 2015, kas, kā ierasts, notiks Lasvegasā, portālam Skaties.lv atklāja uzņēmuma Helico Aerospace Industries līdzdibinātājs Edgars Rozentāls.

Drīzumā plānots pirmos airDog 20 testa ierīces prototipus piegādāt entuziastiem, kas to atbalstījuši pūļa līdzfinansēšanas vietnē KickStarter, taču masveidā airDog ražošanu plānots sākt šā gada beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ražošana notiks kompānijas HansaMatrix uzņēmumā SIA Hanzas Elektronika, kurai ir divi ražošanas centri – Ogrē un Ventspilī.

Pašlaik ražošanas uzsākšana ir primārais Helico Aerospace Industries uzdevums, atzina E. Rozentāls.

Viņš arī atklāja, ka nākamais solis ir dalība izstādē CES 2015, kas notiks Lasvegasā. ”Dalība šajā izstādē ir diezgan grandiozs pasākums Latvijas uzņēmumam,” norādīja kompānijas līdzīpašnieks.

CES parasti ir centrālais tā brīža notikums tehnoloģiju pasaulē, kas pulcē lielākas tehnoloģijas kompānijas un industrijas profesionāļus. Nereti tehnoloģiju kompānijas izvēlas tieši šo pasākumu par vietu, kur savas inovācijas prezentēt pirmo reizi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl