airBaltic sāk sadarboties ar PayPal

Komentāri
airBaltic sāk sadarboties ar PayPal
Foto: LETA

Interneta maksājumu pakalpojumu sniedzējs PayPal un Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsākuši sadarbību un atklājuši SeatSale kampaņu, kuras laikā nebūs jāmaksā airBaltic naudas pārskaitījuma nodevas.

Kampaņa būs aktīva līdz 15. aprīlim. Līdz 30. aprīlim visiem klientiem, kuri pasūtīs lidojumu un apmaksās to, izmantojot PayPal pakalpojumu, nebūs jāmaksā airBaltic transakcijas nodevas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

SeatSale būs pieejama visiem airBaltic galamērķiem.

Minimālā iegādes cena klientiem netiek noteikta, vienīgais nosacījums ir iegādāties biļetes, izmantojot PayPal.

Jaunatklātā SeatSale kampaņa ir līdz šim lielākā airBaltic pārdošanas kampaņa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl