Acer guvis četros gados pirmo gada peļņu

Komentāri
Acer guvis četros gados pirmo gada peļņu
FOTO: SCANPIX

Taivānas datoru ražotājs Acer Inc. pērn strādājis ar 1,79 miljardu Taivānas dolāru (51,5 miljonu eiro) tīro peļņu, salīdzinot ar 20,58 miljardu dolāru (601,2 miljonu eiro) zaudējumiem 2013.gadā, teikts trešdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.

Tādējādi uzņēmums atgriezies pie peļņas gūšanas pēc iepriekšējos trīs gados ciestajiem zaudējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Acer tirdzniecības apjoms pērn gan samazinājies par 8,5% – līdz 329,7 miljardiem dolāru.

Savukārt pagājušā gada ceturtajā ceturksnī kompānija strādājusi ar 654 miljonu dolāru peļņu, salīdzinot ar 7,63 miljardu dolāru zaudējumiem attiecīgajā ceturksnī 2013.gadā.

Acer izveidojis biznesa restrukturizēšanas grupu, lai īstenotu vairākas reformas un uzlabotu uzņēmuma finansiālo stāvokli.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl