Komentāri
76% viedtālruņu lietotāju domā, ka skatīšanās tālrunī sarunas laikā ir rupja rīcība
Foto: AFP/LETA

Vairāk nekā trīs ceturtdaļas (76%) viedtālruņu lietotāju uzskata, ka skatīšanās tālrunī sarunas vai tikšanās laikā ir rupja rīcība. Tomēr vienlaikus respondenti atklāj, ka vēlas ar sev svarīgākajiem cilvēkiem kontaktēties arvien vairāk, atklāj uzņēmuma Samsung veiktās aptaujas dati.

Septiņi no desmit viedtālruņu lietotājiem (71%) meklē ērtāku veidu, kā tuvinieki steidzamos gadījumos varētu ar viņiem sazināties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vairāk nekā trīs ceturtdaļas patērētāju uzskata, ka nepārtraukta mobilo tālruņu pārbaudīšana, sarunājoties ar draugiem un tuviniekiem, nav vēlama. Tieši tāpēc daudzi vēlas, lai saskarsmē ar citiem varētu atteikties no viedtālruņu lietošanas, tajā pašā laikā nezaudējot iespēju būt sasniedzamiem,” stāsta Samsung Eiropas inovāciju vadītāja Liza Klavenna.

Viņa pauž, ka šis fakts esot kalpojis par iemeslu, kādēļ Samsung jaunajam flagmanim Galaxy S6 edge ir izliektas malas. Proti, sapulču vai sarunu laikā, ierīču īpašnieki bieži vien novieto tālruni ar ekrānu uz leju, lai tas nenovērstu uzmanību. Savukārt Galaxy S6 edge izliektās malas palīdzot fiksēt ienākošos zvanus arī tad, ja telefons uz galda apgriezts otrādi.

Galaxy S6 edge piešķir individuālas krāsas līdz pieciem kontaktiem, kas zvana laikā tiek attēlotas izliektajā ekrāna malā. Piemēram, ar zaļu krāsu ir atzīmēts telefona īpašnieka dzīvesbiedrs, bet ar oranžu – vecāki. Pieskaroties viedtālruņa sirdspukstu sensoram, kas atrodas tālruņa aizmugurē, lietotājs var automātiski atteikt ienākošo zvanu vai nosūtīt atteikuma īsziņu.

Lasi vēl