74 gadu vecumā miris vīrs, kurš izgudroja e-pastu

Komentāri
74 gadu vecumā miris vīrs, kurš izgudroja e-pastu
Foto: AP / Scanpix

74 gadu vecumā miris viens no interneta pionieriem – Rejs Tomlinsons, kurš ieies vēsturē kā cilvēks, kas izgudroja e-pastu.

Kā vēsta BBC, ar ideju par elektronisku ziņu sūtīšanu no viena tīkla uz otru ASV programmētājs nāca klajā 1971. gadā. Tāpat viens no Tomlinsona jaunievedumiem bija @ simbols, kas mūsdienās ir kļuvis par standartu e-pastu sarakstē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu pirmo e-pastu viņš nosūtīja, strādājot Bostonā kā inženieris kompānijā Bolt, Beranek and Newman. Šis uzņēmums spēlēja lielu lomu interneta agrīnās versijas Arpanet izstrādē. Vaicāts par pirmās ziņas saturu daudzus gadus vēlāk, Tomlinsons atzina, ka neatceras to un tā esot bijusi “pilnībā aizmirstama”.

Viņa darbs ir augsti novērtēts nozares profesionāļu vidū, un 2012. gadā Tomlinsons tika uzņemts Interneta slavas zālē. Tiek ziņots, ka 74 gadus vecais vīrs miris sestdien no sirdslēkmes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl