5 iemesli, kādēļ jums nepieciešams putekļsūcējs robots Piedāvā Electrolux

Pievienot komentāru
5 iemesli, kādēļ jums nepieciešams putekļsūcējs robots
Publicitātes foto

Suņi un kaķi tajā saskata draugu, mazi bērni var stundām ilgi vērot, kā tas darbojas, savukārt ciemiņi pēc viesībām atgriežas mājās ar domu, ka arī viņiem tāds nepieciešams, – mūsdienās putekļsūcējs robots ir zināms ikvienam. Tomēr, ja tradicionālais putekļsūcējs sastopams teju ikvienā mājoklī, tad par robotu cilvēki bieži vien vaicā – vai man tas tik tiešām ir nepieciešams? Sadarbībā ar sadzīves tehnikas zīmolu Electrolux apkopojām priekšrocības, kādas piedāvā putekļsūcējs robots. Kas to lai zina – varbūt arī jums tas noderētu mājas uzkopšanas darbos?

Ietaupa laiku

Darbs, studijas, treniņš, rūpes par ģimeni – intensīvais dzīves ritms un ikdiena aizņem daudz laika, tādēļ nereti mājokļa uzkopšanu atstājam brīvdienām, kad patiesībā varētu atpūsties, doties ārā pie dabas un veltīt laiku ģimenei un vaļaspriekiem. Viena no putekļsūcēja robota priekšrocībām ir tā, ka to iespējams vadīt attālināti, uzkopjot māju arī tad, kad atrodaties darbā. Piemēram, Electrolux putekļsūcēju robotu Pure i9 iespējams vadīt ar aplikācijas palīdzību – nepieciešams vien izveidot tīrīšanas grafiku, iestatot nedēļas dienas un laiku, un robots noteiktajā laikā pats uzsāks tīrīšanas darbus. Mobilā lietotne pieejama iOS un Android operētājsistēmām, un caur to robots saņem arī dažādus atjauninājumus un papildinājumus savai darbībai.

Pielāgojas dažāda veida virsmām

Ja tradicionālajiem putekļsūcējiem nepieciešams mainīt uzgaļus, lai iztīrītu gan paklāju, gan cietu grīdas virsmu, tad robots perfekti iztīrīs jebkuru grīdas virsmu – robots automātiski pielāgo tīrīšanas ātrumu un veidu attiecīgajai virsmai, vai tas būtu mīksts paklājs vai flīzes.

Vienkārši lietot

Putekļsūcēju robotu lietot ir pavisam vienkārši – kad tas savienots ar viedierīci, nepieciešams izveidot tīrīšanas grafiku, un robots parūpēsies par visu pārējo. Electrolux Pure i9 telpu redz trīs dimensijās – tas palīdz robotam uztvert dažādus šķēršļus, kā arī aptur robotu no iesprūšanas un nokrišanas. Robots arī iegaumē telpas plānu – tas palīdz tīrīt strukturēti un izvairīties no vairākkārtējas sūkšanas vienā un tajā pašā vietā, ļaujot platību iztīrīt ātrāk un efektīvāk, lieki netērējot akumulatoru.

Pateicoties robota vienkāršajai lietošanai un iespējai to vadīt attālināti ar viedierīces palīdzību, tas var būt lielisks palīgs mājokļa uzkopšanā arī vecāka gadagājuma cilvēkiem vai cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Iztīra efektīvi

Ja raizējaties, ka putekļsūcējs robots māju iztīrīs pavirši, atstās putekļu vērpetes gar telpu sienām un mājokļa grīdas būs jāpārtīra, tad varam jūs nomierināt – bažām nav pamata. Pateicoties Pure i9 trijstūra veida formai, robots ir mobils un spēj piekļūt klāt ikvienam telpas stūrim. Turklāt robota birste novietota nevis ierīces vidū, kā tas tradicionāli ir vairumam putekļsūcēju robotu, bet gan priekšpusē – XXL izmēra birste darbojas gluži tāpat kā parastais putekļsūcēja uzgalis. Robotam ir arī sānu birste – tā veidota tā, lai nerastos samezglojumi, ierīce neiestrēgtu vados un perfekti iztīrītu katru stūri.

Nepieciešama minimāla apkope

Pienācīgi uzturēts, putekļsūcējs robots var būt ilgtermiņa investīcija mājokļa uzkopšanā. Robota filtru ieteicams tīrīt pēc katras piektās lietošanas reizes, tāpat ieteicams pievērst uzmanību robota birstēm – ja jums mājās ir mājdzīvnieks ar garu spalvu, parūpējieties par robota tehnisko stāvokli un regulāri attīriet birsti no spalvām. Laiku pa laikam pievērsiet uzmanību arī lielās birstes un sānu birstītes nolietojumam – nepieciešamības gadījumā tās iespējams nomainīt.

Tīrīšanas laikā no grīdas būtu vēlams noņemt dažādus priekšmetus, vadus un aizkarus – robots tos neaiztiks un iekšā neiesūks, taču uztvers kā šķērsli, apbrauks apkārt un konkrēto grīdas pleķīti neiztīrīs.
Robots pats rūpējas par uzlādi un tīrīšanu – izlādējies tas automātiski aizbrauc uz uzlādes staciju un pēc uzlādes atsāk darbu tajā pašā vietā, kur tīrīšana tika pārtraukta.