Komentāri
45% – “Samsung”, 33% – “Apple”, bet pārējie telefonu ražotāji Latvijā krietni iepaliek

Latvijā 44,9% no esošajām pārnēsājamām ierīcēm, ar kurām februārī aplūkotas Latvijas interneta vietnes, bija “Samsung” produkti, bet otrajā vietā ar 32,6% bija “Apple”, liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma “Gemius” pētījuma “gemiusRanking” dati.

Trešo un ceturto vietu ar 5% dalīja “Nokia” un LG, bet piektajā vietā ar 4,8% bija “Huawei”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Februārī 3,9% pārnēsājamo ierīču bija “Sony” produkti, 1,9% – HTC, 0,5% – “Lenovo”, 0,3% – “Asus”, 0,2% – ZTE, bet pa 0,1% bija “Prestigio”, “Meizu” un “Sony Ericsson” ierīces.

Pērn februārī “Samsung” ierīces bija 44,1% no visām pārnēsājamajām ierīcēm, ar ko no Latvijas aplūkotas Latvijas interneta vietnes, bet “Apple” toreiz bija 27,7% ierīču.

“Samsung” ierīces kļuva par populārākajām Latvijā 2013.gada sākumā, apsteidzot iepriekšējo līderi “Apple” kas savukārt kļuva par līderi 2011.gada decembrī, apsteidzot strauju lejupslīdi piedzīvojošo “Nokia”.

Pārnēsājama ierīce “gemiusRanking” metodoloģijā ir pārvietojama elektroniska ierīce, kas ļauj apstrādāt, saņemt un nosūtīt datus bez nepieciešamības uzturēt interneta savienojumu ar vada palīdzību. Statistikā netiek iekļauti pārnēsājamie datori.

Lasi vēl