3D printeri ir nieks, nākotne pieder citai tehnoloģijai

Komentāri

Kāda ASV kompānija paziņojusi, ka 3D printeri ir pārāk lēni un to radītās detaļas nav pietiekami izturīgas. Uzņēmums nācis klajā ar kādu citu tehnoloģiju, kas viengabalainas detaļas izgatavo simt reižu ātrāk nekā 3D printeri.

Tehnoloģijas nozīmē to, ka šķidram plastikātam noteiktās vietās un intensitātē tiek pievadīts skābeklis un gaisma. “Līdz ar to gluži kā no burvju akas no īpašās iekārtas tiek izvilkta ārā gatava detaļa,” smaida LNT 900 sekunžu tehnoloģiju un zinātnes ziņu vadītājs Ilmārs Roķis.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl