Komentāri
Tas ir oficiāli: Samsung aptur Galaxy Note tirdzniecību un apmaiņu

Pazīstamais elektronikas ražotājs Samsung atkārtoti apturējis jaunākā viedtālruņa Galaxy Note 7 tirdzniecību un apmaiņu, pēc tam, kad, par spīti veiktajiem uzlabojumiem, atkal uzsprāguši vairāku tālruņu akumulatori.

Kompānija lūgusi visus klientus, kuru lietošanā ir šis modelis, to izslēgt un nelietot, līdz radīsies lielāka skaidrība par problēmas cēloņiem.

Samsung jau iepriekš atsauca 2,5 miljonus šī modeļa telefonu visā pasaulē un piedāvāja tos bez maksas apmainīt pret jauniem. Tomēr atklājies, ka arī apmainītie viedtālruņi var izrādīties bīstami. Fiksēti vairāki gadījumi, kad telefoni pēc uzlādes vai tās laikā uzsprāguši.

“Domājot par klientu drošību, Samsung ir apturējis Galaxy Note7 tirdzniecību un nomaiņas programmu, kā arī pieņēmis lēmumu pilnībā pārtraukt šo ierīču ražošanu. Svarīgi, ka Baltijas valstīs līdz šim nav saņemta informācija par starpgadījumiem ar Note7 ierīcēm.

Klientu drošība ir uzņēmuma galvenā prioritāte, tādēļ Samsung ir aicinājis arī mobilo sakaru operatorus un mazumtirdzniecības partnerus visā pasaulē pārtraukt Galaxy Note7 tirdzniecību un nomaiņum” pauda Samsung pārstāvji.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl