Komentāri
Tas ir oficiāli: Samsung aptur Galaxy Note tirdzniecību un apmaiņu

Pazīstamais elektronikas ražotājs Samsung atkārtoti apturējis jaunākā viedtālruņa Galaxy Note 7 tirdzniecību un apmaiņu, pēc tam, kad, par spīti veiktajiem uzlabojumiem, atkal uzsprāguši vairāku tālruņu akumulatori.

Kompānija lūgusi visus klientus, kuru lietošanā ir šis modelis, to izslēgt un nelietot, līdz radīsies lielāka skaidrība par problēmas cēloņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Samsung jau iepriekš atsauca 2,5 miljonus šī modeļa telefonu visā pasaulē un piedāvāja tos bez maksas apmainīt pret jauniem. Tomēr atklājies, ka arī apmainītie viedtālruņi var izrādīties bīstami. Fiksēti vairāki gadījumi, kad telefoni pēc uzlādes vai tās laikā uzsprāguši.

“Domājot par klientu drošību, Samsung ir apturējis Galaxy Note7 tirdzniecību un nomaiņas programmu, kā arī pieņēmis lēmumu pilnībā pārtraukt šo ierīču ražošanu. Svarīgi, ka Baltijas valstīs līdz šim nav saņemta informācija par starpgadījumiem ar Note7 ierīcēm.

Klientu drošība ir uzņēmuma galvenā prioritāte, tādēļ Samsung ir aicinājis arī mobilo sakaru operatorus un mazumtirdzniecības partnerus visā pasaulē pārtraukt Galaxy Note7 tirdzniecību un nomaiņum” pauda Samsung pārstāvji.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl