Komentāri
Tas ir oficiāli: Samsung aptur Galaxy Note tirdzniecību un apmaiņu

Pazīstamais elektronikas ražotājs Samsung atkārtoti apturējis jaunākā viedtālruņa Galaxy Note 7 tirdzniecību un apmaiņu, pēc tam, kad, par spīti veiktajiem uzlabojumiem, atkal uzsprāguši vairāku tālruņu akumulatori.

Kompānija lūgusi visus klientus, kuru lietošanā ir šis modelis, to izslēgt un nelietot, līdz radīsies lielāka skaidrība par problēmas cēloņiem.

Samsung jau iepriekš atsauca 2,5 miljonus šī modeļa telefonu visā pasaulē un piedāvāja tos bez maksas apmainīt pret jauniem. Tomēr atklājies, ka arī apmainītie viedtālruņi var izrādīties bīstami. Fiksēti vairāki gadījumi, kad telefoni pēc uzlādes vai tās laikā uzsprāguši.

“Domājot par klientu drošību, Samsung ir apturējis Galaxy Note7 tirdzniecību un nomaiņas programmu, kā arī pieņēmis lēmumu pilnībā pārtraukt šo ierīču ražošanu. Svarīgi, ka Baltijas valstīs līdz šim nav saņemta informācija par starpgadījumiem ar Note7 ierīcēm.

Klientu drošība ir uzņēmuma galvenā prioritāte, tādēļ Samsung ir aicinājis arī mobilo sakaru operatorus un mazumtirdzniecības partnerus visā pasaulē pārtraukt Galaxy Note7 tirdzniecību un nomaiņum” pauda Samsung pārstāvji.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl