RTU Inženierzinātņu vidusskolas atbalsta kampaņā saziedoti gandrīz 160 000 eiro

Komentāri
RTU Inženierzinātņu vidusskolas atbalsta kampaņā saziedoti gandrīz 160 000 eiro

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) atbalsta kampaņā “Uzlādē izglītības kvalitāti” sasniegti cerētie rezultāti – jaunās inženieru paaudzes sagatavošanai kopumā saziedoti gandrīz 160 000 eiro un saņemti praktiska atbalsta priekšlikumi, IZV skolēniem piedāvājot vieslekcijas, ekskursijas atbalstītāju uzņēmumos un prakses iespējas.

Kampaņa norisinājās no 1. septembra līdz 30. novembrim. Tajā ikviens varēja iesaistīties ar savu balsi, ziedojumu vai laiku. Kampaņas laikā saņemti ziedojumi 158 743 eiro apmērā no 151 ziedotāja – uzņēmumiem un privātpersonām. Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti, uzlabojot IZV aprīkojumu un infrastruktūru, turpinot maksāt stipendijas skolēniem un organizējot izglītojošus pasākumus un projektus citu skolu audzēkņiem.

Simboliskajā balsojumā par kvalitatīvu izglītību Latvijā, saņemtas 5479 balsis. Tādējādi ir izpildīts SIA “Industry Service Partner” izaicinājums saņemt vismaz 5000 atbalsta balsu, un uzņēmums, kā solīts, IZV ziedojis 10 000 eiro.

Saņemtas arī 312 praktiskas idejas un palīdzības piedāvājumi, kas tiks apkopoti, lai ikviena Latvijas vidējās izglītības iestāde varētu pieteikties realizēt kādu no tiem, piemēram, uzņemt vieslektorus, organizēt ekskursijas uzņēmumos vai izmantot iespēju skolēniem doties uzņēmumā praksē. Kampaņas organizatori uzsver, ka šī būs iespēja savest kopā tos, kuriem rūp inženierzinātņu nākotne, ar tiem, kuri izslāpuši pēc zināšanām.

“Dibinot IZV, RTU spēra lielu soli uz priekšu, lai risinātu kvalitatīvu speciālistu trūkumu Latvijā un popularizētu inženierzinātnes. Tomēr inženierzinātņu izaugsmei nepieciešams visas sabiedrības atbalsts. Pateicamies visiem, kuri noticēja IZV jau tās darbības pašā sākumā un turpina mūs morāli un finansiāli atbalstīt joprojām,” saka RTU IZV valdes loceklis Artūrs Zeps.

Īpašs paldies IZV tehnoloģiju partnerim SIA “Lattelecom”, atbalstītājiem: AS “Latvenergo”, SIA “LatRosTrans”, VISMA, SIA “Severstal Distribution”, Rīgas brīvostas pārvaldei, AS “Olainfarm”, SIA “ITERA Latvija”, SIA “Industry Service Partner” un skolas draugam AS “UPB”. Kampaņu informatīvi atbalsta Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija, Latvijas Arhitektu savienība, RTU Absolventu asociācija, European Hit Radio, draugiem.lv, RīgaTV24, LETA, InfoTOP, skaties.lv, Mykoob.lv, Microsoft, “Accenture”.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl