Ikviens var palīdzēt mācīties bērniem, kuri var izmainīt Latvijas nākotni! Aicina klikšķināt, ziedot un morāli atbalstīt!

0 Komentāru
Ikviens var palīdzēt mācīties bērniem, kuri var izmainīt Latvijas nākotni! Aicina klikšķināt, ziedot un morāli atbalstīt!
Foto avots: RTU Inženierzinātņu vidusskola

Sākusies pagājušajā gadā dibinātās un jau ļoti pārliecinošās RTU Inženierzinātņu vidusskolas iniciēta kvalitatīvas izglītības un inženierzinātņu popularizēšanas kampaņa, aicinot uzņēmējus un sabiedrību līdz 30. novembrim iesaistīties jaunas inženieru paaudzes sagatavošanā. Kampaņā ir iespēja iesaistīties ikvienam ar savu balsi, ziedojumu vai laiku.

Inženierzinātņu attīstībai svarīgs ir ne tikai finansiālais, bet arī morālais atbalsts, tāpēc nobalsot “par” inženierzinātņu attīstību var kampaņas mājaslapā.

Sasniedzot 5000 balsis, SIA Industry Service Partner skolai ziedos 5000 eiro, kas nozīmē, ka Tava balss var dot vienu eiro kvalitatīvas izglītības attīstībai.

Tāpat ikviens aicināts kampaņu atbalstīt arī ar naudas ziedojumu. Atbalsta kampaņu, sniedzot 500 eiro  ziedojumu un atklājot savu novēlējumu Disce, sed a doctis (Mācies no gudrajiem!) IZV kāpnēs, 1. septembrī ievadīja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Iespēja savu vārdu un novēlējumu iegravēt skolas kāpnēs ir tiem atbalstītājiem, kuri ziedos 500 eiro vai vairāk.

Tāpat atbalstītāji aicināti ziedot savu laiku, IZV un citu skolu audzēkņiem piedāvājot praktisku atbalstu, piemēram, vieslekcijas, ekskursijas atbalstītāju uzņēmumos, prakses iespējas tajos vai palīdzot noorganizēt kādu skolas pasākumu.

Pērn tika organizēta līdzīga kampaņa jaunās inženieru paaudzes atbalstam, un 62 dienu laikā 415 atbalstītāji IZV ziedoja 165 560 eiro.

Šogad mācības IZV 10. klasē ir sākuši 24 skolēni, kuru vidū ir valsts olimpiāžu uzvarētāji matemātikā, fizikā, ķīmijā, bioloģijā.

Astoņi skolēni uzvarējuši IZV Atklātajā inženierzinātņu olimpiādē, iegūstot tiesības bez konkursa iestāties IZV.

Skolā uzņemtie jaunieši ir no Liepājas, Madonas, Cēsīm, Siguldas, Daugavpils, Valmieras, Preiļiem, Līvāniem, Talsiem, Vecumniekiem, Ozolniekiem, kā arī Rīgas.

Šis būs otrais, pērn dibinātās vidusskolas, mācību gads, bet jau pirmajā darbības gadā, pateicoties audzēkņu uzrādītajiem spožajiem rezultātiem valsts olimpiādēs, skola ieguvusi pirmo vietu Ata Kronvalda fonda labāko mazo skolu reitingā un augusta beigās no Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa saņēma ceļojošo Lielo Pūci.

Skaties FOTO!

Save

Save

Save

Save

Save

0 Komentāru