Bundzinieki pierībina visu Vecrīgu un atklāj pirmo ātrgaitas mobilā interneta bāzes staciju

Komentāri

Ceturtdien, 15. jūnijā, Rīgas Rātslaukumu pierībināja 30 bundzinieki. Šādi tika atklāts jaunākās paaudzes mobilā interneta tīkls un ieskandināts jūlijā gaidāmais Baltijas bundzinieku samits, kas norisināsies Grīziņkalnā.

Notiekošo ar lielu interesi vēroja gan tūristi, gan garāmgājēji. Bundzinieki nospēlēja vairākas populāras dziesmas, bet pirms tam bija skatāms enerģisks “Ghetto Games” videosveiciens. Pats pasākums bija veltīts mobilā operatora BITE 4,5 G interneta tīkla atklāšanai. Latvija kļuvusi par 15 valsti, kurā pieejamas tehnoloģijas ceļā uz superātro 5G interneta tīklu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Kaspars Buls
“BITE Latvija” vadītājs

4,5 G ir plats solis tuvāk 5 G, tā nav jauna tehnoloģija, bet pāreja. Klientiem tas nozīmē daudz ātrāku internetu.

Telefona aparāti, kas atbalsta 4,5 G tehnoloģiju, Latvijā gan vēl nav nopērkami. Pie nākamās paaudzes interneta strādā arī pārējie Latvijas mobilie operatori. Piemēram, LMT pirms pāris mēnešiem paziņoja, ka sadarbībā ar NOKIA iesaistījies 5G standarta izstrādē.

Rīgas Rātslaukumu pierībina 30 bundzinieki

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl